ian wright je napisao/la:
Subert32 je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
Ćelava prevara je napisao/la:
Nekad je vrijedilo da Nijemce nikad ne smiješ otpisat zbog njihovog prepoznatljivog karaktera i pobjedničkog mentaliteta. Čini se da su degermanizacijom igračkog kadra ostali bez toga.
Vidi cijeli citat
volim kad se glupaste teorije pokažu netočne u roku keks
Vidi cijeli citat
Glupo je na osnovu jedne utakmice koja nije gotova donositi takve zaključke, ali hipoteza da se mentalitet promijenio uopće nije glupa.
Vidi cijeli citat
ne, hipoteza je rasistička
vjerojatno Boateng, Ozil, Khedira, Klose i Podolski 2014 nisu bili dovoljno degermanizirani
Vidi cijeli citat
to je prerecentno - vratimo se na 2006 kad su bili treći:
odonkor, asamoah, klose, podolski, klose, nowotny, neuville. bilo ih je već u 70.-im i 80.-im: kostedde, hartwig itd.
esse quam videri. (marcus tullius cicero)