Nisam gledao utakmicu ni reprizu. Pogledao sam upravo Obalu-Ekvador reprizu prije nego negdje vidim rezultat. Rezultat švedske je iznenađenje jer Tunis nije loša ekipa, ali nije iznenađenje kada vidimo roster Švedske. Tko od reprezentacija od 2. klase o nadalje ima napad Isak- Gjokeres?
E sada, Tunis i zemlje sjeverne Afrike poznate su po disciplini i nema tu divljaštva u igri kao u onoj "pravoj" Africi, zato je rezultat baš iznenađenje. Siječanj se iz Katara Danska Tunisu u 90 min nije šansu napravila. Vrlo disciplinirano, pa ne znam šta im se sada dogodilo, jer ima tu i nešto kvalitete. Uglavnom, s obzirom na brojne i teške iznostanke kod Japana, Nizozemsku koja više nije mna kao nekada, Švedska bi tu mogla proći kao 1. vrlo lako. I onda ih ždrijeb dosta mazi. Da sam bar njih izabrao na kladionici umjesto Turske, Tursku ću gotovo nemoguće izvući izvan grupe. Čak i gol razlika će biti važna, a nisu zabili gol, primili 2. U svemu, čeka ih Paragvaj pa ne kraju SAD koji djeluje bas jako. Čak i da pobjede Paragvaj, neće proći s 3 boda zbog gol razlike. Turski mesposbnjakovići, ali to je trenutno moj problem i neka druga priča😵💫.
Švedani su već s ovime prošli grupu