SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

123
...
8910
...
272829
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.546
15. lipnja 2026. u 05:52

tunis danas nije pokazao osnovno znanje ili razumijevanje nogometa. popili četiri komada od jedne švedske, jad i bijeda izdominirali stravu i užas.

curaçao je ostavio bolji dojam od tunisa, svaka čast potonjima. u svakom slučaju, jako zabavno za gledati.

edit: evo peti, bomba nakon novog poklona ispred kaznenog prostora, nevjerojatno.

[uredio cameosis - 15. lipnja 2026. u 05:59]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
15. lipnja 2026. u 05:57

Eto ga petarda 

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
15. lipnja 2026. u 05:57

3 boda i pozitivna gol razlika bi mogli biti dovoljni za prolazak s 3.mjesta, tako da su Svedani vec skoro pa osigurali prolazak dalje, iako im sad apetiti sigurno rastu...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.133
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.133
15. lipnja 2026. u 06:54

Eastside88 je napisao/la:

Švedska mu igra a Zlatan u prvom redu u vrtu Bijele kuće na UFC-u 😁

Vidi cijeli citat

 

svedska ionaka stalno bila bolja bez njega. polufinale 1994  ctvartfinale 2018.

 

sta dalje od repka sta bolje za nas. ne ni treba na tribini.

Heja Sverige
canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.035
15. lipnja 2026. u 07:35

Ayari nije htio slaviti prvi gol, nakon drugog samo što na tribine nije otišao.

sedmica77
sedmica77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2012.
Poruka: 2.042
15. lipnja 2026. u 08:05

canastra je napisao/la:

Ayari nije htio slaviti prvi gol, nakon drugog samo što na tribine nije otišao.

Vidi cijeli citat


Jedno od najglupljih nepisanih pravila u nogometu, to sa neslavljenjem gola. Koje patetike...

A Tunis maestralno poklonio bar dva-tri gola Švedskoj, nevjerojatno što su golman i obrana radili...

Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
15. lipnja 2026. u 08:58

Gledao sam nešto na jubitou za Japance. Ljudi imaju projekt koji, između ostalog, definira naslov svjetskog prvaka do 2050. godine. Ukratko, cijela priča pokrenuta je još 1992. godine kada je Japanski nogometni savez osmislio stogodišnji masterplan kako bi Japan postao nogometna velesila i osvojio WC do 2092. godine. Budući da se njihov nogomet razvijao nevjerojatnom brzinom, plan je revidiran, a rok za ostvarenje ciljeva pomaknut je na puno bližu budućnost. Luđaci su si zacrtali: osvajanje naslova svjetskog prvaka do 2050. godine, domaćinstvo Mundijala i 10 milijuna registriranih nogometnih članova. A kao temelj cijele ove strategije, JFA je izbacio i službenu nacionalnu nogometnu filozofiju pod nazivom Japan's Way, koja detaljno propisuje sustav rada, edukaciju trenera, razvoj mladih i stil igre koji se primjenjuje od najmlađih uzrasta pa sve do seniorske reprezentacije. Japanski plan se, naravno, ne oslanja na sreću, nego na matematički precizan razvoj sustava. Pa sad neka svatko za sebe zgrunta i donose stav hoće li Japanci to ostvariti ili ne. S obzirom da su od 1992. godine postali azijski broj jedan i reprezentacija koju više nitko ne želi u skupini, meni se odgovor nameće sam po sebi.

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
15. lipnja 2026. u 09:00

Lionel Mandrake je napisao/la:

Gledao sam nešto na jubitou za Japance. Ljudi imaju projekt koji, između ostalog, definira naslov svjetskog prvaka do 2050. godine. Ukratko, cijela priča pokrenuta je još 1992. godine kada je Japanski nogometni savez osmislio stogodišnji masterplan kako bi Japan postao nogometna velesila i osvojio WC do 2092. godine. Budući da se njihov nogomet razvijao nevjerojatnom brzinom, plan je revidiran, a rok za ostvarenje ciljeva pomaknut je na puno bližu budućnost. Luđaci su si zacrtali: osvajanje naslova svjetskog prvaka do 2050. godine, domaćinstvo Mundijala i 10 milijuna registriranih nogometnih članova. A kao temelj cijele ove strategije, JFA je izbacio i službenu nacionalnu nogometnu filozofiju pod nazivom Japan's Way, koja detaljno propisuje sustav rada, edukaciju trenera, razvoj mladih i stil igre koji se primjenjuje od najmlađih uzrasta pa sve do seniorske reprezentacije. Japanski plan se, naravno, ne oslanja na sreću, nego na matematički precizan razvoj sustava. Pa sad neka svatko za sebe zgrunta i donose stav hoće li Japanci to ostvariti ili ne. S obzirom da su od 1992. godine postali azijski broj jedan i reprezentacija koju više nitko ne želi u skupini, meni se odgovor nameće sam po sebi.

Vidi cijeli citat


Što ako ne osvoje do 2050. godine, što onda?

sedmica77
sedmica77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2012.
Poruka: 2.042
15. lipnja 2026. u 09:04

Iskreno se nadam da će biti prvi u skupini, a Maroko drugi jer bi to bila brutalna tekma šesnaestine finala. Doduše šteta što bi tako rano bila, ali to bi bila ljepotica za pogledati

123
...
8910
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije