SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
14. lipnja 2026. u 22:46

Prvi put čujem atmosferu i navijanje kao na europskom nogonetu, ne znam jesu pojačali zvuk, ali lijepo je za čuti...

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
14. lipnja 2026. u 22:54

Vjv I najdosadnije neko poluvrijeme utakmice na ovom sp 

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
14. lipnja 2026. u 23:07

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Vjv I najdosadnije neko poluvrijeme utakmice na ovom sp 

Vidi cijeli citat
Ja ću dobiti alergiju koliko puta sam pročitao postove da je utakmica dosadna. Od prve  Meksiko- J. Afrika pa nadalje bas za sve se komentira da su dosadne. I onda dode hrpa golova na Njemsčka-Curacao i opet je dosadna jer je missmatch. Svjetsko prvenstvo je to, sve će biti dosadne, pogotovo kada krene četvrtfinale, to će biti šansa po utakmici jer su preveliki ulozi. I to je uvijek tako bilo i bit će. Meni nije dosadno, navijam da Japanci zabiju 1 nekako i da pobjede

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.334
14. lipnja 2026. u 23:11

koja preciznost, ali ju je lijepo nariktao

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
14. lipnja 2026. u 23:11

Nizozemska gol

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
14. lipnja 2026. u 23:12

Legendarni Vela. Umirem na njegov humor. "Gol je dobio sve papire i ateste", "on je glavni distributer lopti u ekipi", itd.

[uredio knjiskimoljac - 14. lipnja 2026. u 23:12]
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
14. lipnja 2026. u 23:17

narada108 je napisao/la:

koja preciznost, ali ju je lijepo nariktao

Vidi cijeli citat


Još se onako spustio sa glavom dok je gledao. Kao u boćama, da je skrene pogledom u gol. 

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.923
14. lipnja 2026. u 23:17

Nakon lošijeg prvog poluvremena, nastavak je zasada jako dobar.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.334
14. lipnja 2026. u 23:17

bravo majstore, ovo je bilo tesko

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
14. lipnja 2026. u 23:17

Bravo Japan. Zbilja se Europa pati uz neke iznimne slučajeve.