SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

123
...
171819
...
272829
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.207
20. lipnja 2026. u 20:21

Konačno su nešto zabili švedi, ali prekasno jbga. 

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.094
20. lipnja 2026. u 20:21

Trenutno je 4:1 a moglo je bit vrlo lako 3:3. Cemu ovoliki hejt ja ne znan. 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
20. lipnja 2026. u 20:21

VelKoz je napisao/la:

Colchoneros je napisao/la:

Kakav krs od ekipe ta svedska, nisu ni trebali bit na SP

Vidi cijeli citat

Nije da su toliko krš, već treba skinut šešir Nizozemcima koji su brutalni danas.

Svedjani su bili bolji dosta bolji u drugoj četvrtini. Da Verbrugen nije čupao, tko zna kako bi se razvilo nakon 2:1

Vidi cijeli citat

to vrijedi i za tunis. skhiri asistirao za 3:1 i onda je utakmica bila gotova, raspali su se.

skoro sve u nogometu se odvija u glavi. nama uvalili gol nakon pauze i onda se raspištoljili, a imali smo ih u šaci. ispada rutinska pobjeda, a nije bila.

[uredio cameosis - 20. lipnja 2026. u 20:22]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
20. lipnja 2026. u 20:22

Steta ovog gola sad im je opet gol razlika +1 mozda nizozemci zabiju jos kojeg.

dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
20. lipnja 2026. u 20:22

Cody Gakpo celebrates scoring his team's third goal

Audaces fortuna juvat
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
20. lipnja 2026. u 20:23

Milky1950 je napisao/la:

Steta ovog gola sad im je opet gol razlika +1 mozda nizozemci zabiju jos kojeg.

Vidi cijeli citat

pomalo, neće im biti lakše protiv japana.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
20. lipnja 2026. u 20:24

Anthony Elanga of Sweden scores

Audaces fortuna juvat
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.776
20. lipnja 2026. u 20:31

Šveđani gube 4-1, ali nisu 3 gola slabiji. Ove niske, brze lopte u peterac se užasno tesko brani. Ameri su tako provocirali dva auto gola. 

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.924
20. lipnja 2026. u 20:50

Pukla petarda.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.618
20. lipnja 2026. u 20:50

🧨

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
123
...
171819
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije