SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

123
...
181920
...
272829
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
20. lipnja 2026. u 20:52

adrian je napisao/la:

Šveđani gube 4-1, ali nisu 3 gola slabiji. Ove niske, brze lopte u peterac se užasno tesko brani. Ameri su tako provocirali dva auto gola. 

Vidi cijeli citat

istina, sad su 4 gola slabiji.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.367
20. lipnja 2026. u 20:53

Pobjedit 5:1 pa izgubit 1:5 se stvarno ne viđa često. 

Pamtim Ukrajinu 2006 izgubili 0:4 od Španjolske pa odmah potom tukli S.Arabiju 4:0

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.207
20. lipnja 2026. u 20:57

Sjebali gol razliku švedjani, trebati će im makar bod protiv Japana za prolaz mislim.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
20. lipnja 2026. u 20:58

adrian je napisao/la:

Šveđani gube 4-1, ali nisu 3 gola slabiji. Ove niske, brze lopte u peterac se užasno tesko brani. Ameri su tako provocirali dva auto gola. 

Vidi cijeli citat

Kako nisu brate? To što možda u nekim trenutcima izgleda ko da pariraju je posljedica upravo toga da Nizozemska stalno vodi 3-4 razlike.

Išli su igrat otvoreno protiv bolje reprezentacije i završilo je kako je završilo.

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.044
20. lipnja 2026. u 20:59

Šveđani će ispast u grupi. Ekipa koja tradicionalno djeluje opasno, odigra neku dobru utakmicu i na kraju uvijek razočara. Ove godine je razočaranje za njih ispadanje u grupi, tako da će se na kraju upravo to i dogodit.

[uredio Ćelava prevara - 20. lipnja 2026. u 20:59]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
20. lipnja 2026. u 20:59

zrinkec je napisao/la:

Sjebali gol razliku švedjani, trebati će im makar bod protiv Japana za prolaz mislim.

Vidi cijeli citat

Vrlo vjerojatno, s porazom će u najboljem slučaju bit na -1

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.727
20. lipnja 2026. u 20:59

Švedska je zabavna za neutralne, naprijed su jako dobri i mogu svakome zabiti 2 gola, ali nazad štekaju i mogu lagano 2 gola primati od svakoga. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
zaki
zaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.856
20. lipnja 2026. u 21:02

Došao sam samo čuti onog makedonskog šveđanina ....

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.727
20. lipnja 2026. u 21:04

xG 2.49 - 0.99

Udarci 10 - 16

Velike prilike 3 - 1

Posjed 51 - 49

Rezultat 5 - 1

 

Kad mi se ovo desi na FM onda popizdim kako je igrica nerealna. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 328
20. lipnja 2026. u 21:20

Da nije bilo utakmice protiv Japana, mislio bih da sam danas gledao budućeg svjetskog prvaka.

Rijetko suverena dominacija jedne reprezentacije, iako se protivnik svih 90 minuta trudio, nikad posustao i na koncu ipak bio nemoćan.

123
...
181920
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije