SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

123
...
192021
...
272829
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.135
20. lipnja 2026. u 22:12

nije bio realno pobeda 5 - 1 protiv tunis ni porazu 5 - 1 protiv holandija. mogao biti 3 - 3 na obe utakmice ili barem 3 - 2.

 

potter sredio napad ali odbrane je za kurcu. 1 primen protiv ukraina, 2 primeni protiv polska, 3 protiv norveska, 2 protiv grcka. 1 protiv tunis a lagano mogao primit bar 3 na taj utakmice. danas 5.

 

naucili smo daa ovi defanzivci nemaju kvalitet da parira repka kalibara holandija i 1 vs 1 situacije u defanzive protiv igraca koj orange ima u napad.

 

ako zele ovo da projde potrebno odmah vratiti onoj igre koj nam nosio uspeka u proslosti. znaci pustiti inicijativu protivnici i igrai kontra. nakon dobra oganizacije i decipline u odbrane kraditi lopte u sredine i kontra.

 

previse 1 vs 1 u defanzve. moraju se pomoziti jedan  drug. moramo biti vs 2 vs 1 u svakoj situacije ispred gola. mora support back up.

 

iniidualno defanzivci svedska nemaju kvalitet za 1 vs 1 igre i trazicije kontra kada svedsa gubi lopt  sredine.

 

moramo biti po defanzivni i kompakni. moraju se pomoziti jedan i drug na teren u defanzive.

[uredio Stefan84 - 20. lipnja 2026. u 22:13]
Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.135
20. lipnja 2026. u 22:59

 

 

experte ubija defanzivci. prvi 3 primeni golova nije na nivoa jedan sp tunir. pre lako jednostavno.

Heja Sverige
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
20. lipnja 2026. u 23:21

Stefan84 je napisao/la:

nije bio realno pobeda 5 - 1 protiv tunis ni porazu 5 - 1 protiv holandija. mogao biti 3 - 3 na obe utakmice ili barem 3 - 2.

 

potter sredio napad ali odbrane je za kurcu. 1 primen protiv ukraina, 2 primeni protiv polska, 3 protiv norveska, 2 protiv grcka. 1 protiv tunis a lagano mogao primit bar 3 na taj utakmice. danas 5.

 

naucili smo daa ovi defanzivci nemaju kvalitet da parira repka kalibara holandija i 1 vs 1 situacije u defanzive protiv igraca koj orange ima u napad.

 

ako zele ovo da projde potrebno odmah vratiti onoj igre koj nam nosio uspeka u proslosti. znaci pustiti inicijativu protivnici i igrai kontra. nakon dobra oganizacije i decipline u odbrane kraditi lopte u sredine i kontra.

 

previse 1 vs 1 u defanzve. moraju se pomoziti jedan  drug. moramo biti vs 2 vs 1 u svakoj situacije ispred gola. mora support back up.

 

iniidualno defanzivci svedska nemaju kvalitet za 1 vs 1 igre i trazicije kontra kada svedsa gubi lopt  sredine.

 

moramo biti po defanzivni i kompakni. moraju se pomoziti jedan i drug na teren u defanzive.

Vidi cijeli citat

Nadam se iskreno da ispadate. Nemam ništa protiv Švedske ali mi je sramotno da su uopće dobili priliku kvalificirati se nakon onog užasa od kvalifikacija.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.135
21. lipnja 2026. u 02:56

premalo ima radnika u ekipa. kada se sjetim brolin, thern, schwarz, ingesson, mashini. rudari.

 

isak, ayari, gyokeres se ne trudi dovolno u defanziva. jedini dobar 2 way player u repka je kulusevski dobar i u napad i odbrane.

 

ne dobies svoe ime on the papers za oni mali vazni stvari u nogomta kao blokiran shut, pressing, podarske svoja kolega u defanziva, deciplina 90 min. nitko nema ovo da pise u sportski portali sledece dan.

 

ali bez ovi stvari jednostavno nisi ekipa. bez deciplina nema nista on this level. 

 

inace potter kaze proslost nije vazno. only thing that matters is what you do next. 

[uredio Stefan84 - 21. lipnja 2026. u 03:04]
Heja Sverige
tamburalo
tamburalo
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.05.2010.
Poruka: 559
21. lipnja 2026. u 05:37

The Phantom je napisao/la:

Švedska je zabavna za neutralne, naprijed su jako dobri i mogu svakome zabiti 2 gola, ali nazad štekaju i mogu lagano 2 gola primati od svakoga. 

Vidi cijeli citat


ne znam jesam li jedini ali rijetko mi bude zabavno gledat skandinavce pa makar padala kisa golova

od svih mogucih utakmica za preskocit pri vrhu bi uvijek bila Danska-Svedska 😅

P.S. - priznajem na ovom SP gledat cu s zadovoljstvom novezane posto ih dugo nije bilo

[uredio tamburalo - 21. lipnja 2026. u 05:37]
Festina lente
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.618
21. lipnja 2026. u 06:04

Ludilo koliko golova pada u prvih 10min na ovom SP

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.618
21. lipnja 2026. u 06:13

Ova lopta je za milimetar na crti. Brutalna obrana..

Tunis izgleda razbijeno, ocekivano je promjena izbornika usred SP dobra odluka..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
21. lipnja 2026. u 06:23

Japan dobije i Svedane i svedani sa negativnom gol razlikom i 3 boda budu treceplasirani u ovoj grupi.

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 48
21. lipnja 2026. u 06:25

Meni i dalje izgleda ko da je lopta bila iza linije

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
21. lipnja 2026. u 06:32

Jedna od losijih grupa sta se tice neizvjestnosti

123
...
192021
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije