SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

123
...
121314
...
313233
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
16. lipnja 2026. u 23:15

Audaces fortuna juvat
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.207
16. lipnja 2026. u 23:15

Dosta drugačije drugo poluvrijeme, krenuli su francuzi sve više pukotina nalaziti u drugome poluvremenu, na kraju potpuno zaslužena pobjeda, unatoč blijedom prvom poluvremenu.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
16. lipnja 2026. u 23:19

dio zborišta na aparatima:

ne smiju o igračima, i još su francuzi protutnjali na koncu pored jednog senegala, koji je pokazao ponovno zašto je na nogometnom terenu postao prvak afrike.

milina je gledati francusku, okomitost, tehnička moć i realizacija, sve je to « un autre niveau ».

plus to umijeće i sposobnost zatvarati prostor, zgusnusti obranu i onda uletiti u tranziciju kod osvajanja lopte - vrh vrhova.

nadigrali su senegal, koji je protiv većine ostalih sudionika ne samo ravnopravan, nego vjerojatno i u prednosti: odlična napadačka linija, moderno shvaćanje i suvremena izvedba momčadskog kretanja i jedan mendy koji je izvrstan vratar.

sve to daje ovoj francuskoj pobjedi dodatnu težinu, jer su je suvereno postigli protiv odličnog protivnika, do sada i najjačeg protiv takozvanih »favorita«.

usporedimo to s predstavom španjolske i njemačke, nema pitanja tko je trenutno (u ovom kolu do danas) ostavio najmoćniji dojam.

mbappé kapetanski, lik je car. ovaj gol će se vrtjeti još neko vrijeme, potpuno zasluženo.

grandiozna utakmica koju se vrijedi gledati još nekoliko puta.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
16. lipnja 2026. u 23:21

Seattle je napisao/la:

Gdje onaj pokret nesvrstanih? Nesto se usutio nakon sto su Francuzi poveli. 

Vidi cijeli citat

baniran je na dva tjedna.

ali za senegal nema zime, ako konzerviraju ovu razinu igre, prolaze skupinu rutinski, imaju odličnu ekipu. ipak su igrali protiv francuske i bili blizu.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.207
16. lipnja 2026. u 23:31

Onih par lopti koje je Olise podjelio su čista perverzija, nemoguće je bar meni gledati nogomet i ne obožavati tog lika s kojom lakoćom igra. 

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.186
17. lipnja 2026. u 00:33

Norvežani bi mogli biti iznenađenje ovog prvenstva. Čak i osvojiti ovu skupinu. Imaju ono nešto.

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.636
17. lipnja 2026. u 00:39

Koji gol

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
17. lipnja 2026. u 00:40

Lijep gol

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
17. lipnja 2026. u 00:41

bravo Mezopotamci

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.236
17. lipnja 2026. u 00:41

Imate Ga prilike upoznat. Jedan od najvecih reprezentativnih spiceva kontinenta moderne ere

123
...
121314
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije