SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

123
...
181920
...
313233
z tribina
z tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.03.2026.
Poruka: 110
23. lipnja 2026. u 06:23

Francuska nema konkurencije na prvenstvu, mislim da će lako osvojiti turnir. U zadnjem kolu ako bude 1x Francuska ide vjerojatno na Paragvaj/Australiu,ili puno manje vjerojatno na Iran, a Norveška jasno je već na Obalu Slovonvače.. Ako bi Norveška pobjedila, zamijenili bi protivnike. 

Odmah nakon Francuske, najjače na cijelom turniru izgleda Norveška. Kakav je to moćni skandinavski stroj stvoren. Najzanimljivija utakmica U32 biti će sigurno Norveška i Obala jer je i Obala dobra iako su im šanse minimalne protiv ovakve Norveške. 

Francuzi će osvojiti turnir, ne znam šta se treba dogoditi da to tako ne bude.. Isto tako mislim da će Argentina ispasti u osmini u U16

[uredio z tribina - 23. lipnja 2026. u 06:23]
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 334
23. lipnja 2026. u 07:14

Toliko dugo dok Argentinci na svakoj tekmi dobiju dosuđen penal i to već dva SP za redom, dok im sudci dozvoljavaju prljavu igru a Messi je zaštićen više od liĉkog medvjeda, Argentinci su minimalno ravnopravni Francuzima.

Manga Guela
Manga Guela
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.11.2024.
Poruka: 284
23. lipnja 2026. u 07:23

VelKoz je napisao/la:

CapunZd je napisao/la:

I onda neko kaže da je proširenje top odluka. Irak odron.

Vidi cijeli citat

Ajd doćete vi što volite jake utakmice na svoje u četvrtfinalu.

Kakav format bi vi voljeli? Možda da sudjeluje 8 država - svi međusobno odigraju 7 kola i zatim playoff prvih četvero. 32 utakmice gdje nema razvodnjavanja kvalitete prvenstva, jel to ok?

Vidi cijeli citat


Kad je već 48 reprezentacija. Trebali su ih rasporediti u 8 skupina po 6. Kad su ekipe (a i navijači) već došli da svatko ima pet sigurnih utakmica. Onda dalje ide normalno po 2 iz svake skupine i imamo 1/8 finala. Nebi bilo ovoga poretka za treće mjestio, pa ovih izmišljenih "najboljih" 32. Čak i kad izgubiš prve dvije utakmice ako se presložiš možeš proći.

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
23. lipnja 2026. u 07:24

Pogledao sažetak Norveška - Senegal... Po ovome šta sam vidio izgledalo mi je kao da su se ekipe okupile odigrat termin, toliko pogrešaka, pogotovo u obrani. Norveška je naprijed odlična, strašno su opasni i svakome će biti problem igrati protiv njih. Vidit ćemo kako će sada sa Francuzima odigrati.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.855
23. lipnja 2026. u 07:26

z tribina je napisao/la:

Francuska nema konkurencije na prvenstvu, mislim da će lako osvojiti turnir. U zadnjem kolu ako bude 1x Francuska ide vjerojatno na Paragvaj/Australiu,ili puno manje vjerojatno na Iran, a Norveška jasno je već na Obalu Slovonvače.. Ako bi Norveška pobjedila, zamijenili bi protivnike. 

Odmah nakon Francuske, najjače na cijelom turniru izgleda Norveška. Kakav je to moćni skandinavski stroj stvoren. Najzanimljivija utakmica U32 biti će sigurno Norveška i Obala jer je i Obala dobra iako su im šanse minimalne protiv ovakve Norveške. 

Francuzi će osvojiti turnir, ne znam šta se treba dogoditi da to tako ne bude.. Isto tako mislim da će Argentina ispasti u osmini u U16

Vidi cijeli citat


Poraz u eliminacijskoj fazi natjecanja.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
23. lipnja 2026. u 07:56

Manga Guela je napisao/la:

Kad je već 48 reprezentacija. Trebali su ih rasporediti u 8 skupina po 6. Kad su ekipe (a i navijači) već došli da svatko ima pet sigurnih utakmica. Onda dalje ide normalno po 2 iz svake skupine i imamo 1/8 finala. Nebi bilo ovoga poretka za treće mjestio, pa ovih izmišljenih "najboljih" 32. Čak i kad izgubiš prve dvije utakmice ako se presložiš možeš proći.

Vidi cijeli citat

Grupna faza = 120 utakmica

Završnica = 16 utakmica

Neloša ideja, ali to ti je povećanje za čak 22 utakmice

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
hanson
hanson
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 1.578
23. lipnja 2026. u 09:14

zrinkec je napisao/la:

Zao mi je iraka bas su u ovu grupu upali, gdje se praktički nemaju pravo ni nadati nečemu.

Vidi cijeli citat

A kaj tek reći za senegal? Ekipa po kvaliteti sigurno za među 16, a upali u grupu sa dvije top 5 momčadi prvenstva. I sad će teško proći, mora se dosta toga poklopiti, a u 4-5 grupa na ovom prvrenstvu bili bi glatko prvi u grupi. Općenito katastrofalan ždrijeb za najbolje afričke momčadi, senegal dobio najtežu grupu, obala će u 1/16 na nor/fra, a maroko na jap/ned. Možemo tu dodati i cabo verde koji ako budu drugi kaj je dosta moguće, za nagradu ide na argentinu. 

With sword in hand I now stand on my enemies landWith a northern heart I will fight until the day I die!
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
23. lipnja 2026. u 09:57

Norveška je sad odjednom ne samo top 10, nego je top 5.

Pa ljudi dajte se malo kontrolirajte

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.553
23. lipnja 2026. u 09:59

galico je napisao/la:

CapunZd je napisao/la:

galico je napisao/la:

CapunZd je napisao/la:

I onda neko kaže da je proširenje top odluka. Irak odron.

Vidi cijeli citat

 

Uvijek je bilo država koje su kante za napuhavanje . U bilo kojem formatu

Vidi cijeli citat

Češka, JAR, Katar, Irak, Jordan, BiH, Tunis...Zasad mi previše ekipa otpada što se tiče kvalitete dovoljne za igrat SP.

Vidi cijeli citat


U 70ima je bilo 16 timova,a ipak je Juga pobijedila neke Afrikance 9:0

Vidi cijeli citat

mmda, to je bilo prije 52 godine, odličan primjer - pobijedili su neki istočnoeuropljani tada zaire, današnjeg kongo-kinshasu, kojem je to bio prvi nastup na sp-u. a ti isti istočnoeuropljani su bili kanta za napucavanje u 20-im i 30-im godinama prošlog stoljeća.

po toj logici i mi nismo uopće smjeli biti na sp-u, kao švedska, popili 4 a mogli primiti još 3. 🤣

[uredio cameosis - 23. lipnja 2026. u 09:59]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
hanson
hanson
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 1.578
23. lipnja 2026. u 10:35

Subert32 je napisao/la:

Norveška je sad odjednom ne samo top 10, nego je top 5.

Pa ljudi dajte se malo kontrolirajte

Vidi cijeli citat

Pa vidjet češ već u utakmici protiv francuza da je top 5

With sword in hand I now stand on my enemies landWith a northern heart I will fight until the day I die!
123
...
181920
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije