SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
jučer u 22:36

Mogao bi Senegal već večeras feštati. Bolji su od Škotske i Južne Koreje. Ako Španjolska odradi posao i Iran ne pobijedi Egipta, to je to.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
jučer u 22:37

Norvežani su zapravo jako dobri. Mogli bi do medalje

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
jučer u 22:39

Ovo veslanje od navijanja mi je kompletna debilana

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
jučer u 22:40

Lukass je napisao/la:

Ovo veslanje od navijanja mi je kompletna debilana

Vidi cijeli citat

tako i oni misle sami -- neka kokoš pokazuje momku da ih snimaju, prekidaju veslanje i počinju se ljubakati za kamere, jadno i namješteno. sve pusti narcisti.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
jučer u 22:41

Treba li Senegalu još koji gol?

Da ne bude na kraju da im je falilo malo, a igraju sa igračem više skoro cijelu utakmicu. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
jučer u 22:41

4:0 za senegal. do 2:0 katastrofa od igre, sad im se otvorila špina. gol za uokviriti.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
jučer u 22:42

The Phantom je napisao/la:

Treba li Senegalu još koji gol?

Da ne bude na kraju da im je falilo malo, a igraju sa igračem više skoro cijelu utakmicu. 

Vidi cijeli citat

sad su na +1, dvije ekipe su garant iza njih, škotska i južna koreja.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
jučer u 22:43

I meni je ovo debilno. Kod Islanđana to barem nije isforsirano, a i zanimljivije je.

Senegal četvrtim golom najuspješnija ekipa sa osvojena 3 boda što je 99 posto prolaza. Iran sada mora pobjediti ako hoće dalje.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
jučer u 22:44

Senegal ovim golom osigurao da je bolji od Irana/Belgije i Urugvaja/Cape Verdea ako oni odigraju nerijeseno. Tesko da nece proci...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
jučer u 22:45

knjiskimoljac je napisao/la:

I meni je ovo debilno. Kod Islanđana to barem nije isforsirano, a i zanimljivije je.

Senegal četvrtim golom najuspješnija ekipa sa osvojena 3 boda što je 99 posto prolaza. Iran sada mora pobjediti ako hoće dalje.

Vidi cijeli citat

Moguce je da bi Iranu i bod bio dosta. Znat ce vise nakon sto grupa H odigra svone tekme..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!