Slaven B. - Pula SČ: Nema pritiska, ima golova

Slaven Belupo nije uspio pobijediti Pulu Staro češko na oproštaju od koprivničke publike. Domaći su istrčali u najjačem sastavu, gosti oslabljeni, a obje ekipe mogle su odigrati bez opterećenja jer su prebrinule sve brige oko ostanka u ligi.

Neuvjerljivi sudac Batinić u 10. minuti poništio je pogodak Pejića zbog navodnog zaleđa, ali je domaće Musa doveo u vodstvo sjajnim pogotkom s 35 metara iz slobodnog udarca iskosa s desne strane. U 34. minuti Radeljić je zamalo pogodio vlastitu mrežu, ali se lopta odbila od grede u korner.

U 64. minuti Halilović je bio u naletu, vratar Nikoloski pokupio je i njega i loptu, a sudac je pokazao na jedanaesterac kojeg je u izjednačujući pogodak pretvorio Rivić, kojeg su promatrali skauti Club Bruggea.

Rivić je u 73. minuti pobjegao Bodrušiću i stvorio prigodu Haliloviću, no obrana domaćih otklonila je opasnost, doduše uz puno muke.

Nakon akcije Muse i Dodika, Pejić je iz blizine pogodio za vodstvo u 77. minuti, ali hladan tuš dogodio se za domaće dvije minute poslije, akd je Rivić ubacio iz slobodnog udarca s 35 metara, a branič Starčević pogodio je za 2:2.

Tri minute prije kraja, Šaranović je idealno poslužio Pejića, čiji udarac glavom odlazi malo pokraj gola.