Gosti ostali kratkih rukava

Vedran Stilin • nedjelja, 16.09.2007.

Drugo kolo Prve HRL donijelo je pobjede domaćih momčadi tako da je Karlovac bio bolji od Moslavine, dok je Zamet slavio protiv splitskog Koteksa…

Karlovac je odličnim otvaranjem utakmice protiv Moslavine dao nagovijestiti uspješno odrađen vikend jer je tijekom cijelog prvog poluvremena imao rezultatsku prednost na svojoj strani za 16:11 prije odlaska na odmor.

U nastavku ista slika na parketu, kutinska momčad pokušava izjednačiti rezultat, dok se domaći sastav ne slaže s takvim raspletom te okončava ovu zanimljivu utakmicu trijumfom 29:25. Najbolji kod Karlovčana bio je Batinić s osam pogodaka, a na drugoj stani najučinkovitiji su bili Jelenić (šest golova) i Bedić (svih šest golova iz sedmeraca).

Zamet nastavlja s dobrim igrama u ovoj sezonu, a najbolje je to mogao osjetiti splitski Koteks koji nije uspio iznenaditi Riječane u ovom kolu. Početak susreta naslućivao je na možebitno iznenađenje, ali kada su Žuljakovi rukometaši ozbiljnije shvatili svog protivnika više nije bilo dvojbe tko će doći do bodova. Konačan ishod bio je 31:26 za riječki sastav.

Najbolji u slavljeničkim redovima bio nezaustavljivi Hrvatin s 11 pogodaka (3 iz sedmeraca), dok je u poraženom Koteksu najraspoloženiji bio Koljanin postigavši sedam golova.