Pobjeda pred nastavak prvenstva

Mihaela Bradovski • srijeda, 20.02.2008.

Jučer su nogometaši Zagreba zaključili pripreme i odigrali posljednju test utakmicu pred početak proljetnog dijela prvenstva. Ugostili su u Veslačkoj Mladost iz Buzina i nakon ravnopravnijeg prvog poluvremena na kraju slavili sa 3:1...

U prvome je poluvremenu Miroslav Blažević na teren poslao jedanaestoricu koja će najvjerojatnije startati i u petak u Zaprešiću. U 5. minuti najljepši trenutak na susretu. Mario Čutura pogodio je mrežu gostujućeg vratara sa 25 metara i doveo Pjesnike u vodstvo.

Prilično ravnopravni Zagrebašima bili su nogometaši Mladosti u prvome poluvremenu u kojem i dolaze do svog jedinog pogotka na utakmici. Strijelac je u 28. minuti Culović. Da bi "bijeli" na odmor otišli sa golom prednosti pobrinuo se u 39. minuti Miroslav Pejić.

U nastavku potpuno nova jedanaestorica u kojoj su se našli i Senijad Ibričić i oporavljeni Marko Grgić. Baš je Grgić krasnom asistencijom u 62. minuti pronašao Petkovića koji je pogotkom glavom postavio konačnih 3:1.

Strijelci: 1:0 Čutura (5`), 1:1 Culović (28`), 2:1 Pejić (39`), 3:1 Petković (62`)

Zagreb: Škorić, Labudović, Nadarević, Ivanković, Kartelo, Ščrbec, Brkljača, Parlov, Čutura, Jurendić, Pejić (Bašić, Mujdža, Mikulić, Pavlović, Abdulrahimi, Jugović, Sesar, Ibričić, Grgić, Petković, Piškor)

Mladost: Ćurko, Finta, Dragić, Gudiček, Culović, Peček, Postružin, L. Cvetković, Kljajić, Ban, S. Cvetković (Čičković, Mitrović, Krznar, Jurić, Đuričić, Zlatić, Knežević, Idžan, Petrić)

Prijateljska utakmica: Zagreb - Mladost 3:1