Osam golova Duvnjaka za slavlje Hamburga

Matej Milanović • srijeda, 24.03.2010.

HSV je pobjednički prošao kroz teško gostovanje u Flensburgu uz osam golova Duvnjaka. Rhein Neckar Löwen je pak lagano nadigrao Dormagen, a do pobjede ih je vodio fenomenalni Myrhol s 15 pogodaka...

Flensburg je pred svojom publikom krenuo bolje u susret od HSV-a te je imao inicijativu u prvih petnaestak minuta susreta. Gosti su prvi put poveli u 18. minuti, a četiri minute kasnije zabili su četvrti uzastopni gol za prednost od 11:8. HSV je zadržao vodstvo do poluvremena, 13:11, no na početku nastavka je Flensburg zaredao tri gola i izjednačio na 14:14.

Protivnički otpor su gosti slomili između 50. i 54. minute. Prvo su s igračem više došli do dva gola za +2, a potom je Domagoj Duvnjak povisio i na 24:21. Flensburg se više nije vratio na manje od dva gola i do kraja susreta su gosti čak imali i po pet golova prednosti. Kod Flensburga je pet golova zabio Oscar Carlén, a kod HSV-a je sa sedam najbolji bio Duvnjak. Igor Vori dodao je četiri zgoditka.

Rhein Neckar Löwen je pak već na početku riješio susret s Dormagenom. Domaći su krenuli s 5:0 i razlika je uglavnom bila stabilna sve do poluvremena na koje se otišlo s 15:10. Nakon sedam minuta nastavka Lavovi su vodili deset razlike, 23:13, a do kraja su dvaput došli do najveće prednosti od +14. Bjarte Myrhol je potpuno razbio goste zabivši im 15 golova, a kod gostiju se istaknuo Kristian Nippes sa sedam.

17HSG Düsseldorf 34868:1032-16412
18Minden 34847:1004-15710

• Obrisan korisnik25.03.2010. u 19:33
    i 2004,nakon tog nije ni sjena tadašnjeg Laca!!
  • Obrisan korisnik25.03.2010. u 19:32
    Jednostavno kazano on je dosta bolji igrač od Jeroma Fernandeza,a nešto lošij od Nikole Karabatića,našoj repki trebaju još 2 jaka šutera,trebaju nam Nikola Špelić i Robert Markotić umjesto Valčića i Kopljara.Jer nažalost svih nas Lacković se nije razvio u onako klasnog igrača kakav je bio 2003 i... [više na forumu]
  • irilov25.03.2010. u 12:36
    ma nije suter- momak ima sve, bas san gleda tekmu- i sut i prodor i pas, mislim da je prosa fazu fizicke prilagodbe, puno je snazniji, moze igrat obranu, kompletan igrac, a tako mlad!vec sad među par najboljih na svitu...