Šerif se zagrijao za Dinamo

Borna Rupnik • nedjelja, 25.07.2010.

Nogometaši Šerifa iz Tiraspola uspješno su apsolvirali gradsku prepreku prije europskog ogleda sa zagrebačkim Dinamom...

Nogometni prvaci Moldavije, momčad Šerifa iz Tiraspola, slavila je u gradskom derbiju protiv lokalnih rivala Tiraspola sa sigurnih 3:0, iako se mreže nisu tresle sve do početka drugog poluvremena.

Prvi pogodak za Šerif postigao je domaći igrač Artem Hačaturov u 49. minuti, a samo dvije minute kasnije tu je prednost udvostručio Eduard Hoderean i tako praktično riješio pitanje pobjednika.

Tri Šerifova boda u prvom kolu prvenstva Moldavije zapečatio je Brazilac Jymmy Douglas Franca u 74. minuti.

Utakmica Šerifa i hrvatskog prvaka, zagrebačkog Dinama, igra se u srijedu u Tiraspolu s početkom u 19 sati.