Lens 1:4 Lille
Lille

Sudac osakatio Runjin i Serticev Lens

Maja Giljanović • subota, 11.09.2010.

Derby du Nord između Lensa i Lillea osakatio je sudac Tony Chapron koji je zbog ironičnog aplauza Roudeta isključio u 41., a i Jemaa je u 46. minuti zbog prigovora pod tuš morao i prije vremena. Vedranu Runji se zbog svega lopta četiri puta našla iza leđa, a Gregory Sertic će svoj debi u majici Sang et Ora čim prije zaboraviti.

Hrvatski reprezentativac Vedran Runje i potencijalni član Bilićeve momčadi Gregory Sertic odigrali su 90 i 85 minuta u uzbudljivom Derby du Nord između Lensa i Lillea. Gosti su golom Gervinha vodili od 23. minute, a sve je za Lens "otišlo u Honduras" kad je svoje prste u utakmicu umiješao sudac Tony Chapron.

Roudet je u 41. minuti ironično zapljeskao na odluku Chaprona da zbog nenamjernog igranja rukom Demonta prekine akciju Lensa i zaradio izravni crveni karton, a da stvar bude još gora nepunu minutu nakon izlaska iz svlačionica pod tuš je prije vremena morao i Jemaa. Tunižanina je faulirao Debouchy i Jemaa je od Chaprona tražio kaznu za protivnika, ali sudac je žuti i to drugi, isključujući, pokazao njemu.

Vezane vijesti

Lens je davao sve što ima i poravnao u 61. minuti preko Boukarija, ali rupa ispred Runje je bila prevelika i Frau u 79. i 81. te ponovno Gervinho tri minute prije kraja zadali su Lensu nakon 1:3 protiv Saint-Etiennea i drugi poraz uzastopce i treći ukupno (1:2 protiv Nancyja u prvom kolu).

• R. Marques12.09.2010. u 11:07
    Jel tako teško napisati objektivan pogled na utakmicu? To što si ti navijala za Lens...tvoj problem.