Metaloplastika Šabac 28:22 Izviđač CO
Izviđač CO

Prva pobjeda Metaloplastike

Marko Domljanović • utorak, 20.09.2011.

Odigrana je utakmica drugog kola Regionalne lige između Metaloplastike i Izviđača. U zanimljivoj utakmici slavio je srpski predstavnik i tako upisao prvu pobjedu u ovom natjecanju.

U prvom dijelu gosti iz Ljubuškog odlično pariraju domaćinima, ponajviše zahvaljujući svom vrataru Benjaminu Buriću koji je u prvom poluvremenu upisao čak 13 obrana. Momčadi su se često izmjenjivale u vodstvu, ali Metaloplastika ipak ne dopušta gostima da se potpuno razmašu i na odmor uspijeva odnijeti prednost od 13:12.

Otpor Izviđača trajao je do 40. minute i rezultata 19:19, a tada Metaloplastika podiže tempo i lomi utakmicu. Zahvaljujući vrataru Arsiću domaćini su do kraja utakmice primili samo tri gola dok su u napadu protivničku mrežu nemilice punili Marjanović i Mitrović pa Metaloplastika mirno privodi utakmicu kraju i s 28:22 upisuje prvu pobjedu u Regionalnoj ligi.

Najbolji u redovima domaćina bio je Marjanović sa deset pogodaka, a odlično ga je pratio Luka Mitrović koji je dodao sedam golova. Kod Izviđača je najefikasniji bio Matić sa šest pogodaka, dok je Ilić dodao pet, a istaknuo se i vratar Burić s ukupno 17 obrana.

• Obrisan korisnik23.09.2011. u 11:59
    treba respektirati metaloplastiku . svi se sjećamo bašića ,isakovića,vujovića,vukovića,portnera,kuzmanovskog razbijali su barcelonu i ostale pa kad ovi više nisu znali kako onda su kupili veselina vujovića.
  • đomla21.09.2011. u 17:54
    kako piše u sportskim novostima, ovakav sustav bodovanja će se i primjenjivati u SEHA ligi-znači:pobjeda 3 boda, nerješeno 1bod..