Izviđač CO 29:31 Crvena zvezda
Crvena zvezda

Crvena zvezda uzela bodove u Ljubuškom

Sportnet • srijeda, 26.10.2011.

U sedmom kolu SEHA lige Izviđač iz Ljubuškog ugostio je Crvenu zvezdu. Gosti iz Beograda kući se vraćaju s prvim osvojenim bodovima u Regionalnoj ligi.

Utakmica u Ljubuškom započela je minutom šutnje za legendu rukometa Iztoka Puca.

Gosti iz Beograda bolje otvaraju utakmicu i već u petoj minuti susreta rade prednost od tri gola razlike (5:2). Crvena zvezda dominira u ostatku poluvremena i u 22. minuti prvi put dolazi na pet pogodaka razlike, u tom trenutku rezultat je bio 8:13. Do kraja prvog poluvremena gosti svoju bolju igru pretvaraju u sedam golova razlike i na odmor se odlazi s rezultatom 10:17.

U drugom poluvremenu gosti nastavljaju gdje su stali i vrlo brzo odlaze na devet pogodaka razlike. Nakon toga dolazi do laganog opuštanja Beograđana, koji kao da su bili uvjereni da se domaćin neće boriti do kraja, te su doveli u pitanje svoju već osiguranu pobjedu. No, domaći koji su dobro krenuli, promašuju nekoliko zicera i za puni preokret nije bilo snage.

Izviđači tako smanjuju na dva razlike i tu staju, a utakmica završava 29:31 u korist Crvene zvezde.

(Tekst: Tomislav Rukelj)