Sutjeska Nikšić 20:26 Prešov
Prešov

Tatran iz Nikšića s tri boda

Sportnet • nedjelja, 23.10.2011.

U utakmici sedmog kola SEHA lige, Sutjeska iz Nikšića nije uspjela iznenaditi, te je doživjela sedmi uzastopni poraz. Ovog puta nadigrana je od strane slovačkog Tatrana koji odnosi bodove s gostovanja.

Igrači Zorana Kastratovića pružali su dobar otpor prvih deset minuta. Prvu ozbiljnu prednost gosti ostvaruju u 13. minuti utakmice kad odlaze na +4 (3:7). Međutim, domaćini se tu nisu predali i u 22. minuti dolaze na -1 (9:10). Do kraja poluvremena igrači Tatrana rade malu seriju s igračem više, te se na odmor odlazi rezultatom 10:13.

U nastavku utakmice gostujuća ekipa kontrolira rezultat i onemogućava ozbiljniji priključak domaćina. U 44. minuti gostujuća ekipa dolazi na +6 (13:19). Gosti do kraja utakmice održavaju šest pogodaka razlike i utakmice završava rezultatom 20:26.

Pred 300 gledatelja u Nikšiću najraspoloženiji je bio igrač Tatrana, Radoslav Antl s 10 pogodaka (6 iz sedmeraca), te golman gostiju Verkić s 13 obrana. U redovima domaćih najviše pogodaka (5) postigao je Đođić.

(tekst: Tomislav Rukelj)