Dugopolje bolje od Hajduka

Josip Piršljin • srijeda, 18.01.2012.

U drugoj pripremnoj utakmici nogometaši Hajduka izgubili su od vodeće momčadi Druge hrvatske nogometne lige Dugopolja...

Hajduk je nakon pobjede protiv Primorca 1929 od 2:1 odigrao i drugi pripremni susret uoči nastavka prvenstva, no ovog su puta igrači Krasimira Balakova izgubili. Na pomoćnom terenu poljudskog stadiona bolji od njih bili su igrači Dugopolja koji su slavili s 4:2.

Kao i protiv Primorca ponovno se okupio veliki broj gledatelja, gotovo dvije tisuće, no na kraju nisu mogli biti zadovoljni. Za Hajduk je nastupila kombinirana momčad, a u jednom trenutku u prvom poluvremenu utakmica je nakratko prekinuta zbog bakljade.

Dugopolje je povelo već u 13. minuti pogotkom Tomislava Brnadića, a uskoro su gosti povećali svoju prednost preko Alena Guća koji je bio siguran realizator najstrože kazne.

Gostujući sastav je bolje otvorio i drugo poluvrijeme, a novi pogodak gledatelji su vidjeli u 51. minuti kada se ponovno u strijelce upisao Guć i donio veliku prednost Dugopolju. Hajduk je nakon toga ipak malo proigrao i uspio smanjiti rezultat.

Najprije je na 3:1 smanjio Ivan Vuković iz još jednog jedanaesterca u 56. minuti, a šest minuta kasnije gol postiže i Tomislav Kiš. Ipak, gosti su do kraja utakmice uspjeli još jednom zatresti mrežu Bilih, a za konačnih 4:2 precizan je bio Franko Andrijašević.

Za Hajduk su u prvom poluvremenu nastupili Stipica – Barišić, Obšivač, Runje, Kukoč – Bradarić, Ljubičić – Gabrić, Ozobić, Mujan – Ah. Sharbini, a u drugom su dijelu igrali Blažević – Maloča, Andrić, Milović – James, Sušić, An. Sharbini, Lima – Bencun – Kiš, Vuković.

• Obrisan korisnik19.01.2012. u 01:25
    Ne vjerujem da se ekipa tu raspravlja oko prijateljske tekme gdje su isprobavani svi igrači koji su na raspolaganju? Sve sami nogometni stručnjaci vidim...
  • Obrisan korisnik18.01.2012. u 22:58
    ma dajte ne dirajte mi hajduka i ovako mu je tesko jos ga zajebajete radi priprema,nije ni dinamo dobio bosanskog treceligasa pa niko nije sra tako da molim lijepo odjebite
  • Obrisan korisnik18.01.2012. u 22:14
    Što se čudite,nikakvo iznenađenje pa pogledaj te samo ko igra sve za taj Hajduk sami juniori i kadeti te hrpa niš koristi kao što su James,Milović,Kukoč,Ljubičić,Bencun,Bradarić,Caktaš,Ahmad-Andrić i Gabrić više nisu oni igrači od prije pa na probi ti razni Runje,Susići,.Jedini uz Vukušića što... [više na forumu]
  • zdeso18.01.2012. u 21:52
    Kakve vi gluposti pricate.Kao prvo podcijenjujete Dugopolje koje je bolje od dosta prvoligasa.Kao drugo ovo je pripremena utakmica i momci imaju svaki dan po 2 3 treninga,cak i danas su imali tj ujutro su odradili trening prije utakmice.I vecina ovih koji su igrali jos nije ni punoljetna.