Papuk 1:10 Hajduk
Hajduk

Hajduk darovao "desetku" Papuku

Josip Tolić • nedjelja, 29.04.2012.

U prijateljskom susretu u Orahovici momčad Hajduka lakoćom je torpedirala trećeligaša Papuk rezultatom 1:10. Trolist Ahmad Sharbini-Gabrić-Vukušić bio je ubojit u Slavoniji hat-trickovima u pogocima odnosno asistencijama.

Slabašni trećeligaš iz Orahovice tek je osam minuta oklijevao napadima Splićana kojima je ova utakmica poslužila za vidanje rana nakon poraza od Intera u Zaprešiću. Ahmad Sharbini istaknuo se u prvih 20 minuta dvama pogocima nogom unutar šesnaesterca, a nakon isteka pola sata igre uslijedio je pravi blitzkrieg Bilih.

Gostoljubivi Orahovičani

Uoči susreta na stadionu Papuka, kojemu je prisustvovalo oko 800 gledatelja, Splićani su se sastali s gradonačelnikom Orahovice Josipom Nemecom, a prijateljski posjet malom slavonskom gradiću upotpunjen je i izmjenjivanjem poklona uoči početka susreta te zajedničkim ručkom nakon utakmice.

U 30. minuti za 0:3 lobom poentira Ivan Vuković, četvrti gol u 32. minuti glavom na ubacivanje Gabrića postiže mladi Ivan Tomičić koji je dobio priliku od prve minute, a za 0:5 i konačan rezultat prvog poluvremena pogodio je Ahmad Sharbini iz blizine nakon nove asistencije Gabrića.

Golijada se nastavila i u drugih 45 minuta. U 52. minuti Mijo Caktaš upisao se u strijelce, 11 minuta potom isto je pošlo za nogom i Anti Vukušiću nakon udarca iz daljine, a samo dvije minute poslije Vukušić udvostručava svoj učinak po pitanju golova, a Gabrić kompletira hat-trick asistencija.

Drago je u razmaku od samo dvije minute uspio dvaput zatresti mrežu. U 71. minuti pogodio je protivnički, a već u idućoj minuti i svoj gol, počasni za domaćina. Konačnih 1:10 i drugi hat-trick na utakmici djelo je Ante Vukušića u 86. minuti.

Prijateljska utakmica

28.04.2012.
Papuk1:10Hajduk
23.07.2011.
Hajduk0:0Barcelona

• uvik_zedan29.04.2012. u 16:40
    E pa šta i vi se nama Gadite  još otkad ste s braćom delijama stali kontra Hajduka
    uvik_zedan
  • Obrisan korisnik29.04.2012. u 15:41
    ovaj hajduk mi se sve više gadi od kad su pustili tekmu interu i osijeku i s protiv njih su igrali sa juniorima a na kantridu su dosli u najjacem sastavu
  • Obrisan korisnik29.04.2012. u 14:50
    Za Orahovicu te ljubitelje Hajduka ljep događaj gostovanje u ovom djelu Slavonije
  • Obrisan korisnik29.04.2012. u 14:14