Oršić ponovno strijelac za novi remi Intera, Istra 1961 uvjerljiva protiv Slovenaca

Borna Rupnik • utorak, 03.07.2012.

Nogometaši Istre 1961 i Intera iz Zaprešića odigrali su dvije nove prijateljske utakmice u sklopu svojih priprema za novu sezonu hrvatskog prvenstva...

Momčad Igora Pamića otputovala je na pripreme na Roglu, a putem je posjetila i Novu Goricu te odigrala prijateljski susret protiv domaće momčadi HIT Gorice.

Puljani su bili raspoloženi i uvjerljivi, a pogotke za pobjedu postigli su Bačelić-Grgić i Roce u prvom poluvremenu te Linić i Jelić u nastavku. Počasni pogodak za Slovence bio je djelo Pluta s 11 metara u posljednjim minutama dvoboja.

Inter iz Zaprešića je još jednom odigrao neriješeno. Nakon remija s azerbajdžanskim Bakuom 1:1, u austrijskom Bad St. Leonhardu isti je rezultat upisan i protiv austrijskog WAC-a.

Jedini strijelac za momčad Borimira Perkovića ponovno je bio Mislav Oršić.

• Obrisan korisnik03.07.2012. u 13:21
    Odigrao je jučer Inker i utakmicu protiv Volyna.Završilo je 1:1 gol za Inker je zabio Tomi Jurić.
  • Obrisan korisnik03.07.2012. u 11:14