Premiership, 18. kolo, 22.12.2012, 18:30 h
Liverpool 4:0 Fulham
Fulham

Liverpool osmi poslije inspirirane predstave protiv Fulhama

Ante Zovko • subota, 22.12.2012.

Predvođen Stewartom Downingom, Liverpool je uz četiri strijelca pobijedio Fulham 4:0 u 18. kolu Premier lige i popeo se na osmu poziciju.

Rani gol omogućio je Liverpoolu da potpuno dominira utakmicom. Fulham gotovo ništa nije napravio tijekom cijelog susreta.

Martin Škrtel pogodio je za vodstvo u devetoj minuti volejem unutar kaznenog prostora nakon što je primio volej. Braniča Fulhama nije bilo ni za lijeka.

Stewart Downing pripremio je sjajnu asistenciju Stevenu Gerrardu u 36. minuti. Gledajući na jednu stranu, gurnuo je loptu u drugom smjeru, kapetan je savršeno tempirao utrčavanje i plasirao je u suprotni kut.

A šanse nije imao ni Fulham koji, usprkos Jolovim zamjenama nije bio ni blizu pogotka. Barem iz igre. U 92. je odapeo iz slobodnog udarca i pogodio stativu. Liverpool je u sljedećem napadu izborio korner. Enrique ubacuje Suarezu koji je imao lagan zadatak s nekih pet metara.

• Ivo.Sanader22.12.2012. u 21:06
    21.12 stvarno je bio kraj svijeta koji poznajemo, jer je Stewart Downing počeo odlično igrati :D
    Ivo.Sanader
  • Obrisan korisnik22.12.2012. u 20:56
    sta ce to bit..downing zabio gol i asist. i odma ima potrebu usutkat kriticare..hahaha..nece ti ovo nista pomoc tvojoj ocajnoj igri cijelu sezonu.
  • Obrisan korisnik22.12.2012. u 20:36
    "Nakon Suarezova velikog promašaja početkom drugog dijela, Downing u 52. ulijeće s desnog krila i poteže pored Schwarzera koji nije imao šanse." Nije promašio Suarez, već Agger.