Ukić vrlo dobar u novom slavlju Panathinaikosa

Branimir Korać • nedjelja, 06.01.2013.

Grci ovog vikenda na rasporedu imaju susrete 11. kola, a Panathinaikos je na svom parketu imao lagan posao. Ugostio je momčad Apollona iz Patrasa i lako slavio 91:60...

Panathinaikos je stigao do još jedne vrlo uvjerljive pobjede u grčkom prvenstvu. U sklopu 11. kola ugostio je momčad Apollona koja nije predstavljala nikakav problem.

"Zeleni" iz Atene visoko su slavili 91:60 u jednosmjernom dvoboju koji je od samog početka išao na jednu stranu.

Već nakon prvih deset minuta Panathinaikos je visoko vodio 28:14, do poluvremena je prednost dodatno povećao na 23 poena razlike i već tada je bilo jasno kako će pobjeda otići na njegovu stranu.

Vrlo dobru utakmicu u pobjedničkom sastavu odigrao je Roko Leni Ukić koji je za 22 minute ubacio 13 poena (4/5 za dva, 1/4 za tri) te upisao četiri skoka i tri asistencije. Po 14 poena u domaćem sastavu ubacili su Sofoklis Schortsanitis i Stephane Lasme. U gostujućem sastavu