Bačelić-Grgić: "Ponavlja se ista priča, stvarno nemamo sreće"

Ivor Krapac • subota, 16.02.2013.

Pogotkom Andreja Kramarića iz kaznenog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade na kraju utakmice, Lokomotiva je u 21. kolu MAXtv Prve lige došla do boda na gostovanju kod Istre 1961 u Puli. Za domaće je dvaput zabijao Stipe Bačelić-Grgić, koji je vlastitim dobrim učinkom začinio proslavu 25. rođendana...

Stipe Bačelić-Grgić dvaput za domaće, a Ivan Boras i Andrej Kramarić za goste pobrinuli su se da ogled Istre 1961 i Lokomotive u 21. kolu hrvatskog prvenstva u Puli završi bez pobjednika (2:2). Gostujuća momčad izborila je bod Kramarićevim pogotkom iz 11-erca u završnici utakmice, dok se na drugoj strani osobito iskazao Bačelić-Grgić, koji se u razgovoru za klupsku web-stranicu pulskog prvoligaša osvrnuo na subotnji susret.

"Ne znam što reći. Ponavlja se ista priča, stvarno nemamo sreće. Očito smo se zamjerili lopti", opisao je veznjak iz Šibenika, koji je sa svoja dva pogotka, drugim iz kaznenog udarca, obilježio 25. rođendan koji slavi u subotu.

"Ne preostaje nam drugo nego da treniramo i maksimalno radimo kao i do sada. Nadajmo se da će u Osijeku biti dobro", dodao je Bačelić-Grgić, ne želeći detaljnije komentirati dosuđeni 11-erac za Lokomotivu u završnici susreta, s pojašnjenjem da nije bio dovoljno blizu da bi to vidio.

"Lopta nikako nije htjela ući, stvarno nemamo te sportske sreće. Nadam se da će se stvari promijeniti nabolje u narednim kolima", zaključio je 25-godišnji Istrin veznjak.

Osim što su u posljednjim trenucima ispustili pobjedu, domaće će zabrinuti i zdravstveno stanje Alena Pamića, koji je svoj nastup završio nakon što je u 15. minuti pao na travnjak i neko vrijeme ostao ležati, uz intervenciju liječničke ekipe pulskog kluba. Pamić je završio na pretragama u bolnici, a kako je otkrio njegov otac i trener Igor, osjeća se dobro.

Podsjetimo, Alen Pamić je i ranije imao sličnih problema sa zdravljem, kako se pretpostavlja, zbog srčanih tegoba.