Ivan Pavić • srijeda, 30.10.2013.

Odigrane su prve dvije utakmice 11. kola španjolske Primere u kojima je Barcelona upisala nova tri boda na gostovanju u Vigu, dok u ranijem terminu, u susretu Espanyola i Malage nije bilo pobjednika...

Barcelona će i nakon 11. kola ostati na vrhu tablice zahvaljujući pobjedi u gostima protiv Celte Vigo, kojom su pobjegli Atlético Madridu na četiri boda prednosti uz utakmicu više.

Do pobjede su ih vodili Sanchez koji je postigao prvi pogodak na utakmici u devetoj minuti nakon što je vratar domaćih Rodríguez obranio udarac Fabregasu, a Čileanac se našao na pravom mjestu i iz blizine poslao loptu u mrežu.

U prvom poluvremenu rezultat se nije mijenjao, a Barcelona dolazi do povećanja vodstva u 48. minuti kada Fabregas pogađa gredu, a lopta se od leđa Rodrígueza odbija u mrežu za 0:2. Konačni rezultat postavlja u 54. minuti Fabregas na asistenciju Messija.

U terminu od 20 sati susret Espanyola i Malage završio je bez pogodaka.

• Obrisan korisnik30.10.2013. u 11:28
    na po.su ovi u studiju malo govorili jeli seto barca okrece drukcijem stilu(misleci na dosta dugih lopti),mozda i nije lose jer kruzenje oko 16 kad je bunker nece donit nista dobrog..martino dosta rotira i to je dobro,odmorio je dosta ljudi jer u petak je vec novi derbi..a tello? lik je bas... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik30.10.2013. u 08:01
    Sviđa mi se što Barca igra sve okomotije umjesto držanje lopte do besvijesti. Čini mi se da će Messi ove godine imati manje golova, ali da je ovako bolje za ekipu
  • The Phantom30.10.2013. u 01:36
    Rutinski 0:3,odmorija se prvi stoperski par,Xavi,Iniesta i Neymar, bolje nije ni moglo. Messi se puno trudija,dodava i puca,ali gol ga nije tija.Espanyol je već u petak.