Lazio 3:2 Sassuolo
Sassuolo

Lazio pobijedio Sassuolo i ponovno se izjednačio s Milanom

Filip Han • nedjelja, 23.02.2014.

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici Serie A Lazio je na domaćem ternu pobijedio Sassuolo. Gosti su dvaput izjednačavali, no pogodak Candreve zapečatio je pobjedu Lazija koji se tako bodovno opet izjednačio s Milanom, dok je s druge strane nastavljena agonija posljednjeg Sassuola...

Sassuolo je pružio jako dobar otpor domaćinu u namjeri da prekine niz od pet poraza. Gosti su uspjeli dvaput stići rezultatski minus, no dalje od toga nije išlo, te je Sassuolo u velikim problemima na tablici sa samo 17 osvojenih bodova.

Malo se toga događalo u prvih pola sata igre na ovoj utakmici. Pokušaji udaraca na obje strani završavali su daleko od golova, a vratari se uglavnom nisu morali mnogo mučiti s loptama koje su išle u okvir gola. Prvi dobar udarac urodio je i prvim golom na utakmici. Stefan Radu odlučio se za udarac iz velike udaljenosti i poslao loptu u rašlje, što vratar Pegolo nije uspio zaustaviti paradom.

Izjednačenje je stiglo tek u 72. minuti nakon što su solidne prilike na jednoj i drugoj strani promašili Berardi i Klose. Sergio Floccari zabio je za 1:1, no već dvije minute poslije Klose nije propustio realizirati novu priliku, te je povećao na 2:1.

Utakmica je u tim trenucima postala puno živahnija, a novo izjednačenje donio je u 79. minuti Antonio Floro šutom iz slobodnjaka. Rezultatski egal nije potrajao dugo jer već četiri minute kasnije Candreva je zabio glavom nakon centaršuta Radua. Time je postavljen rezultat od 3:2 koji se do kraja nije promijenio.

• terrible24.02.2014. u 16:56
    galliani je milanova legenda i trebao bi sam reći dosta i prepustiti stvari modernijim ljudima. ili ako mu ego već ne dozvoljava nek se okruži savjetnicima. Nisam nikakav stručnjak al mislim da milanova sportska politika već neko vrijeme ne štima. A još uvijek imaju ime koje nešto znači...
    terrible
  • Obrisan korisnik23.02.2014. u 23:50
    Milan treba nove vlasnike i novog direktora. Galliani već 5 godina priča o nekoj štednji, krizi, dovodi poluigrače, a Milan je po svim financijskim izvještajima i dalje u top 10 po prihodima, po plaćama koje troši na igrače i sl. Liverpool i Tottenham koji se pojačavaju svake godine i troše su... [više na forumu]
  • Colchoneros23.02.2014. u 23:12
    "Lazio pobijedio Sassuolo i ponovno se izjednačio s Milanom" - čitaš naslov i misliš si da se radi o 1.mjestu a zapravo se radi o 9.mjestu. Žalosno na što su pala ova dva velika kluba.