Santini ponovno postigao pogodak, ali zbog lakše ozljede napustio igru

Branimir Korać • subota, 04.10.2014.

Nogometaši Kortrijka stigli su do druge uzastopne pobjede u belgijskom prvenstvu svladavši u gostima Charleroi s 2:0. Među strijelce se ponovno upisao Ivan Santini koji je propustio drugo poluvrijeme zbog lakše ozljede...

Ivan Santini postigao je treći ovosezonski prvenstveni pogodak, a Kortrijk je stigao do četvrte prvenstvene pobjede. Nakon što je u prošlom kolu na svom travnjaku svladao Mouscron s 3:0, sada je slavio u gostima kod Charleroija s 2:0 uz dobre šanse za nastavak niza jer u 11. kolu na svom travnjaku dočekuje Beveren.

Protiv Charleroija sve je riješeno već u prvih 15 minuta kada je Kortrijk stigao do oba pogotka.

Prvo je Marušić odličnim ubačajem pronašao glavu Santinija koji pogađa mrežu domaćina, a zatim su Dewast i vratar Penneteau darivali goste i skuhali autogol kojim je Kortrijk stigao do 2:0.

Na poluvremenu je Santini ostao u svlačionici zbog lakše ozljede, a domaćinu nije pomoglo niti isključenje Pavlovića u 54. minuti. Kortrijk se obranio i stigao do nove pobjede.