Josip Piršljin • nedjelja, 09.11.2014.

11. kolo Serie A zaključilo se dvama susretima u kojima su Inter i Verona podijelili bodove, a Roma uzela sva tri protiv Torina. Time su igrači Rudi Garcije ostali blizu vodećem Juventusu.

Nakon poraza od Parme i remija sa St. Etienneom u Europskoj ligi, nogometaši Intera ponovno nisu uspjeli pobijediti. Ovog su puta ugostili Hellas Veronu na stadionu Giuseppe Meazza gdje su vodili do 89. minute, ali ipak nisu slavili.

Vodstvo gostujućoj momčadi u desetoj je minuti donio Toni, no potom je uslijedio preokret. Icardi je s dva pogotka, u 18. i 48. minuti, doveo Nerazzurre u prednost koju ipak nisu mogli zadržati do samog kraja. Nicolas Lopez je na asistenciju Saviole postavio konačnih 2:2. Hrvatski veznjak Mateo Kovačić odigrao je 64 minuta.

Roma je, pak, odigrala dobru utakmicu i bez previše problema svladala Torino s uvjerljivih 3:0. Momčad Rudi Garcije nalazi se i dalje na drugom mjestu prvenstvene ljestvice s tri boda manje od Juventusa koji je danas s visokih 7:0 pobijedio Parmu.

Dobre vijesti za navijače Giallorossa stigle su već u osmoj minuti kada je Torosidis na asistenciju Tottija zabio za 1:0, a nakon toga precizan je bio Keita. Njemu je dodao Pjanić koji se u asistente upisuje i u 58. minuti. Bosanskohercegovački reprezentativac je uposlio srpskog, Adema Ljajića, za konačnih 3:0 i uvjerljivo slavlje Rome.