Getafe
Getafe 0:3 Real Madrid
Real Madrid

Mihaela Bradovski • nedjelja, 18.01.2015.

Madridski Real očekivano je odradio posao u 19. kolu La Lige. Gostovanje kod Getafea bilo je neugodno u prvih sat vremena, ali nakon što je Cristiano Ronaldo načeo domaću mrežu, gosti su rutinski dovršili posao...

Nakon ispadanja iz Kupa kralja od gradskog rivala Atletica, Real Madrid je imao gostovanje kod susjeda Getafea i uspješno ga priveo kraju. Slavio je s 3:0 uz sva tri pogotka u posljednjih pola sata utakmice.

U prvom poluvremenu Real Madrid stvorio je nekoliko dobrih prilika, ali nije došao do pogotka dok je najbolja prilika Getafea stigla u završnici poluvremena kada je Sammir loše zahvatio loptu i nije pogodio okvir gola.

Odmah zatim goste su centimetri dijelili od vodstva, Toni Kroos odlično je pucao, ali loptu je zaustavila greda.

U drugom poluvremenu slična slika, Real Madrid je tražio pogodak, a on je ipak stigao u 63. minuti. Veliki dio posla obavio je Karim Benzema koji je izmiješao domaću obranu i vratio loptu za Cristiana Ronalda za njegov 27. ovosezonski gol.

Četiri minute kasnije Real Madrid stigao je do drugog pogotka. Ovaj put James Rodriguez preuzeo je ulogu asistenta, a loptu je u sredini dočekao Gareth Bale koji ne griješi.

Deset minuta prije kraja Cristiano Ronaldo postigao je svoj drugi pogodak, ovaj put glavom uz novu asistenciju Jamesa Rodrigueza da bi Getafe najbliže došao pogotku u 86. minuti kada Alfaro iz blizine pogađa vratnicu.

Susret je završen pobjedom gostiju, a u domaćem sastavu Sammir je napustio igru u 83. minuti.

• Obrisan korisnik18.01.2015. u 17:12
    vugi7, što bi ronaldo trebao? promašiti ili dat nekom drugom da puca?? Najsigurniji izvođač penala puca penal, a tko je kriv protivnicima što skrive penal
  • Obrisan korisnik18.01.2015. u 15:20
    Odlična prva akcija.Bale ladno to spustio s pol snage.
  • Vugi718.01.2015. u 15:06