Getafe
Getafe 2:1 Celta Vigo
Celta Vigo

Branimir Korać • ponedjeljak, 26.01.2015.

Posljednji susret 20. kola Primere odigrali su Getafe i Celta. Getafe je na kraju odnio pobjedu 2:1 uz vrlo dobar nastup Sammira okrunjen odličnom asistencijom za pobjedu...

Getafe i Celta u posljednji susret 20. kola ušli su u lošoj seriji i tražili su prekid tog negativnog niza. Na kraju je zasluženo Getafe bio taj koji je slavio i to rezultatom 2:1 uz još i promašen kazneni udarac.

Celta je bolje otvorila utakmicu i stigla je do pogotka u 16. minuti preko Charlesa, međutim u vodstvu su gosti bili kratko, u 19. minuti Getafe je poravnao pogotkom Vazqueza nakon što ga je lijepo uoči Sarabia.

Domaćin je u nastavku bio bolji i opasniji, a u 78. minuti nakon ubačaja iz kornera zaradio je kazneni udarac. Namjerno je rukom igrao Radoja, skinuo loptu s glave Alexisu na čistom ziceru metar pred golom i može biti presretan što nije isključen. Diego Castro nije iskoristio pebnal, ali ubrzo je domaćin ipak stigao do zasluženog vodstva.

Sammir je primio loptu po sredini gola, vidio dolazak Sarabije i petom ga savršeno proigrao što ovaj koristi i zabija za pobjedu.

Bila je to kruna na vrlo dobru predstavu Sammira koji je odradio svih 90 minuta i dao doprinos pobjedi.