Branimir Korać • nedjelja, 08.02.2015.

Levante i Villarreal u subotnjim susretima Primere stigli su do tri boda na svom travnjaku dok je to propustio učiniti Real Sociedad koji je ispustio vodstvo protiv Celte...

Villarreal je na El Madrigalu ugostio momčad Granade i očekivano slavio s 2:0. Gostima gori pod petama, jedni su od kandidata za ispadanje i žestoko su se borili u ovom susretu, ali do pobjede nisu mogli.

Domaćin je stigao do vodstva nakon pola sata igre pogotkom Matea Musacchija nakon odličnog ubačaja iz slobodnog udarca Gerarda Morena.

Pokušavali su gosti doći do poravnanja, najčešće je prijetio Piti, no Sergio Asenjo bio je na mjestu, a onda je Gerard Moreno u završnici stavio točku na i.

Neočekivano glatko poražena je Malaga na gostovanju kod Levantea. David Barral postigao je hat-trick i domaćin je slavio s čak 4:1.

Malaga je povela preko Juanmija u 24. minuti, ali s dva gola Barrala domaćin je do odlaska na odmor stigao do preokreta.

U drugom dijelu dosuđen je i drugi kazneni udarac za domaćina kojeg je ponovno realizirao Barral, a Uche je 15 minuta prije kraja potvrdio pobjedu Levantea.

U posljednjem susretu Real Sociedad imao je u rukama tri boda protiv Celte, ali nije izdržao. Moyesova momčad vodila je pogotkom Agirretxea još od devete minute, ali Nolito pet minuta prije kraja donosi bod Celti.