Branimir Korać • nedjelja, 08.02.2015.

Dvoboj starih rivala Juventusa i Milana završen je očekivanom pobjedom Juventusa koji je tako povećao prednost nad Romom na ljestvici dok je Milan ostao u sredini ljestvice...

Juventus je u utakmicu protiv Milana ušao s 22 boda prednosti, dočekao je svog omiljenog gosta kao favorit i to je opravdao i na travnjaku. Milan je upisao i 38. poraz u Torinu i sa 127 primljenih golova u gostima kod Juventusa, omiljeni je gost Stare Dame.

Domaćin je krenuo u utakmicu još jednom ranim pogotkom. Već deseti put ove sezone zabio je u prvih 15 minuta, po peti puta učinio je to Carlos Tevez koji je iskoristio vrlo lošu reakciju gostujuće obrane i stigao do pogotka.

Iako je Juventus bio bolji protivnik, Milan je stigao do poravnanja u 28. minuti. Nakon jedne od rijetkih opasnosti pred domaćim golom, Luca Antonelli glavom je postigao svoj četvrti ovosezonski gol i poravnao na 1:1.

Međutim, nije dugo trebalo da Juventus vrati prednost na svoju stranu. Rak rana Milana je obrana nakon kornera, pokazalo se to i u 31. minuti kada Leonardo Bonucci iz gužve zabija za 2:1.

Na početku drugog poluvremena priliku za poravnanje propustio je Pazzini, a u 65. minuti sve je riješeno. Marchisio je pogodio vratnicu, a na odbijenoj lopti bio je Morata koji lakoćom zabija.

Ostalo je tih 3:1, a Juventus je nastavio seriju pobjeda protiv Milana, ali i seriju utakmica s postignutim barem jednim pogotkom na domaćem travnjaku koja je sada na 42.

Torino je stigao do pobjede u Veroni protiv istoimenog domaćina rezultatom 3:1 čime je učvrstio desetu poziciju na ljestvici.

Gosti su vodili 2:0 golovima Josefa Martineza i Fabija Quagliarelle da bi Luca Toni uveo utakmicu u neizvjesnu završnicu. Ipak u posljednjim trenucima El Kaddouri podiže na 3:1 i zaokružuje priču.

• Obrisan korisnik11.02.2015. u 20:59
    Prijatelju, ti samo trebaš malo otvoriti oči i pročitati izvještaje koji govore o suđenju kad igra Roma, a ne pljuvati okolo bez ikakvih argumenata. Ili ti je to preteško.
  • Obrisan korisnik11.02.2015. u 02:15
    I onda se netko od juventosvaca nađe o suđenju i pomaganju romi pričat.
  • Obrisan korisnik08.02.2015. u 20:19
    @ bmw M3 - stari moj, nemoj pričati gluposti. Primio si se utakmice u kojoj je najviše izmišljen penal bio onaj na Tottiju, a ne pričaš kako suci kroz cijelu sezonu donose odluke koje idu na ruke Romi. http://scsport.ba/vijesti/-ovako-izgleda-tabela-serije-a-bez-sudijskih-gresaka/86422
  • Obrisan korisnik08.02.2015. u 16:45
    Roma fino vodi.Minus 7 je sa Juevom.Da je pravde bilo bi minus 1.
  • Obrisan korisnik08.02.2015. u 15:22
    Lako je učvrstit kad su tu razliku debelo nabili samo u jednoj tekmi s Romom koja je vrijedila 6 bodova,naravno na Juventusu svojstven način gdje je Roma debelo pokradena.