Josip Piršljin • nedjelja, 22.02.2015.

Krizi Rome se još uvijek ne nazire kraj. Momčad Rudija Garcije ponovno je remizirala, ovog puta protiv Verone i sve je dalje od naslova. Milan je slavio protiv Cesene, a vrijedne bodove upisao je i Lazio.

Roma je protiv Verone upisala čak peti remi u zadnjih šest prvenstvenih utakmica i ponovno je pružila priliku Juventusu da joj pobjegne na devet bodova. Totti je na asistenciju Pjanića donio prednost Giallorossima, no pred kraj poluvremena poravnao je Janković. Ivan Martić je ostao na klupi za Veronu.

Milan je uspio doći do pobjede protiv Cesene koja se nalazi na pretposljednjem mjestu. Po jedan gol u svakom poluvremenu bilo je dovoljno za tri boda Rossonera. Najprije je Bonaventura bio precizan u 22. minuti, a potom je iz penala zabio i Pazzini u završnici.

Lazio je na svom Olimpicu ugostio Palermo i slavio nakon preokreta. Dybala je doveo Sicilijance u prednost, a potom je Mauri izjednačio. Do 78. minute na semaforu je stajao rezultat 1:1, no tada pobjedu Rimljanima donosi Candreva. Mato Jajalo je odigrao cijeli susret za Palermo.

Empoli je dočekao Chievo i s uvjerljivih 3:0 pobijedio svog suparnika. Domaćine je u vodstvo doveo Rugani u 22. minuti, a nakon njega dva je puta Bizzarriju zabio veteran Maccarone. Empoli je time pobjegao Chievu na tri boda više na prvenstvenoj tablici.