Real Madrid 1:1 Villarreal
Villarreal

Hrvoje Ožanić • nedjelja, 01.03.2015.

Nogometaši Reala iz Madrida remizirali su s Villarrealom u posljednjem susretu nedjeljnog programa 25. kola La Lige te sada njihova prednost u odnosu nad drugoplasiranu Barcelonu iznosi dva boda.

U prvom poluvremenu gledatelji na Santiago Bernabeu imali su prilike svjedočiti zanimljivom dvoboju, no bez onog najvažnijeg začina, pogodaka. Prva opasnija prilika pripala je gostima kada u 14. minuti Casillas brani udarac Morenu. Kraljevi su kasnije prijetili preko Varanea i Balea, ali nisu uspjeli svladati Asenja.

Mrežu gostujućeg vratara otključao je Cristiano Ronaldo pogotkom iz jedanaesterca u 52. minuti. Desetak minuta kasnije, radost domaćinima kvari Moreno zabivši za izjednačenje preciznim udarcem s ruba šesnaesterca.

Rezultat 1:1 pokazat će se konačnim pošto obje momčadi do kraja utakmice nisu uspjele naći put ka postizanju pogotka. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić nije bio u zapisniku za večerašnju utakmicu.

U sljedeće kolo momčad Carla Ancelottija ulazi s prvog mjesta prvenstvene ljestvice s dva boda prednosti pred Kataloncima, a Žuta podmornica ostaje pozicionirana na šestom mjestu, zadnjem koje vodi u Europu.

• Obrisan korisnik02.03.2015. u 00:51
    Nikakva Barca i Real, evo zašto je meni žuta podmornica najdraža ekipa. Oni su ko Robin Hood u Primera Ligi... Prospu bodove kod Levantea, Getafea ili Sociedada ali Barca i Real krv pišaju da ih dobiju, u 2 utakmice gotovo uvijek im nešto iščupaju! A mislim da jedan igrač Barce ili Reala vrijedi ko... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik02.03.2015. u 00:09
    Villarreal je zajeban,mucio je Barcu nedavno a i opet ce u uzvratu kupa sada... odlicna tekma koja je mogla otici na bilo koju stranu..Real je bez Modrica los u vezi jer Kroos nije ta klasa a kod Villarreala moram spomenuti Vietta,taj momak ce otici u jedan veliki klub!