Sassuolo
Sassuolo 3:2 Milan
Milan

Mihaela Bradovski • nedjelja, 17.05.2015.

Sassuolo i Milan priuštili su golijadu na stadionu u Reggio Emiliji gdje je domaćin na kraju bio bolji s 3:2 uz tri pogotka Domenica Berardija i dva isključenja igrača Milana...

Zanimljiv dvoboj odigran je u Reggio Emiliji gdje nije bilo nekog velikog rezultatskog značaja s obzirom da je plasman u Europu za Milan već ranije prekrižen dok je Sassuolo bio u miru sredine ljestvice s osiguranim ostankom u ligi.

Domaći junak bio je Domenico Berardi s tri pogotka od kojih onaj prvi iz 14. minute ne čini se regularnim. Naime Berardi je pucao s više od 20 metara, Diegu Lopezu je lopta ispala i čini se da nije cijelim obujmom prešla gol liniju, ali sudac je ipak priznao pogodak.

Nakon pola sata igre domaćin je imao već 2:0. Ponovno je Berardi bio uspješniji od Lopeza, ovaj put nakon odlične asistencije Missirolija došao je sam pred Lopeza i pogodio kut.

Dvije minute kasnije gosti su uspjeli smanjiti zaostatak. Nakon solo prodora Bonaventure, lopta je završila u mreži za 2:1.

Vrlo brzo u drugom dijelu Milan je stigao do poravnanja. Igrala se 51. minuta kada je Suso ubacio na peterac, a Alex ispred domaćeg vratara glavom zahvatio loptu i izjednačio rezultat.

Ipak u 77. minuti Berardi postiže svoj treći pogodak nakon lijepe akcije za konačnih 3:2.

Milan je susret završio s dva igrača manje nakon što je prvo Bonaventura zaradio drugi žuti karton u 57. minuti, a zatim u sudačkoj nadoknadi isključen je i Suso.