Branimir Korać • nedjelja, 16.08.2015.

U susretu prvog kola Bundeslige Wolfsburg je na svom stadionu ugostio Eintracht iz Frankfurta i upisao pobjedu 2:1. Strijelac prvog pogotka na susretu bio je Ivan Perišić...

Prvo kolo Bundeslige donijelo je dvoboj između Wolfsburga i Eintrachta iz Frankfurta, potencijalni susret s puno pogodaka, a kako je počelo i činilo se da nas očekuje golijada. Već u prvih 20 minuta viđena su tri pogotka, no na tome se na kraju i stalo.

Ivan Perišić odradio je svih 90 minuta u redovima gostiju, postigao pogodak i bio među istaknutijim pojedincima tijekom susreta.

Pogodak je postigao već u 13. minuti kada je Max Kruse odlično ubacio na drugu stranu gdje je Perišić bio potpuno sam i inteligentno pogodio prazan suprotni kut.

Četiri minute kasnije Wolfsburg je udvostručio vodstvo, a ovaj put iz blizine je zabio Bas Dost. Ipak neizvjesnost je vraćena već u 19. minuti kada Stefan Reinartz smanjuje na 2:1.

Do kraja susreta pogodaka nije bilo, a gosti su propustili dvije dobre šanse kada je Casteels branio pokušaje Gerezgihera i Waldschmidta.

20 minuta za pobjedu trebao je i Köln, samo on je u zadnjih 20 minuta došao do pogodaka. Slavio je u Stuttgartu s 3:1 uz pogotke Modestea, Zollera i Osaka, a jedini pogodak za domaćina s kojim je u tom trenutku smanjen zaostatak na 2:1, postigao je Didavi.

• Obrisan korisnik16.08.2015. u 19:08
    Perisic igracina uvijek je medju najboljima a u reprezentaciji zabije valjda svaku utakmicu, samo da ne ide u Inter jer bi Wolfsburg mogao biti jedno ugodno iznenadjenje ovogodisnje LP ...