MAXtv Prva liga, 10. kolo, 19.09.2015, 19:15 h, Stadion na Rujevici, gledatelja: 4221
Suci: Ante Vučemilović-Š., Hrvoje Barišić, Dejan Berger
Rijeka
Rijeka
0:0 Inter-Zaprešić
Inter-Zaprešić

Inter Zaprešić ponovno uzeo bod Rijeci, Josip Posavec junak utakmice

Denis Drljepan-Mihoci • subota, 19.09.2015.

Nogometaši Rijeke i Intera iz Zaprešića ponovno su odigrali utakmicu bez pogotka, a u finišu utakmice vratar gostiju Josip Posavec obranio je kazneni udarcu Filipu Bradariću...

Tomislav Hanžek
46'
11
Dominik Glavina
67'
6
Jefthon Ferreira
84'
Samir Toplak

Kao i u prvom kolu MAXtv Prve HNL nogometaši Rijeke i Intera odigrali su bez pogodaka. Rijeka je i u ovoj utakmici stvorila više prilika, ali na drugoj se strani ponovno iskazao mladi vratar gostiju Josip Posavec.

Rijeka je u prvom poluvremenu pokušavala u vodstvo doći udarcima iz daljine, jedan takav uputio je i Bekim Balaj, ali vratar gostiju bio je spreman. Marin Tomasov imao je veliku priliku u 63. minuti, ali umjesto udarca odlučio se na asistenciju, što nije bila dobra odluka, dok je u 83. udarac Romana Bezjaka blokirala obrana Intera.

Najveću priliku riječka momčad imala je u 90. minuti kada je Mislav Komorski srušio Bezjaka u šesanaestercu te je sudac pokazao na bijelu točku. Kazneni udarac odlučio je izvesti Filip Bradarić, ali njegov udarac odlično brani gostujući čuvar mreže.

Dvije minute kasnije udarac Ivan Močinića od grede se odbija na gol crtu, domaći igrači tražili su pogodak, ali sudac je odlučio kako pogotka nije bilo te je rezultat ostao 0:0.

• Obrisan korisnik20.09.2015. u 15:20
    Rijeka je razočarenje. Nemogućnost koraka više u hr-nogometu meni je frustrirajuća!
  • kompressor20.09.2015. u 12:31
    Tako ti je to kada se kladiš protiv Inkera!
    kompressor
  • Obrisan korisnik20.09.2015. u 08:46
    Lopta je bila iza crte većim dijelom no da li i potrebnim cijelim obujmom teško je reći
  • Obrisan korisnik19.09.2015. u 22:27
    Šta je sve Rijeka danas fulala, ne možeš vjerovati. Za ono na kraju sam na prvu bio 100% siguran da je gol, ali nako ponovljene snimke je teško reći. Trebalo bi usporiti snimku maksimalno, možda bi se onda vidjelo.