Juventus
Juventus 3:1 Fiorentina
Fiorentina

Denis Drljepan-Mihoci • nedjelja, 13.12.2015.

U 16. kolu talijanskog prvenstva Juventus je na svom terenu slavio s 3:1 protiv Fiorentine i tako se približio na samo dva boda do drugoplasirane Fiorentine, a u strijelce se upisao hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić...

Momčad Juventusa još jednom je potvrdila dobru formu nakon što je na svom terenu porazila Fiorentinu s rezultatom 3:1 i tako upisala šesto uzastopno ligaško slavlje.

U trećoj minuti susreta Giorgio Chiellini je u šesnaestercu srušio Federica Bernardeschija, a sudac Daniele Orsato pokazao je na bijelu točku. Siguran realizator najstrože kazne je Josip Iličić.

Prednost Fiorentine trajala je samo tri minute. Patrice Evra ubacio je s lijeve strane do Juana Cuadrada koji glavom lijepo matira vratara gostiju za poravnanje rezultata.

Deset minuta prije kraja susreta Paul Pogba je povukao kontru i sjajno proigrao Paula Dybalu koji izbija sam pred vratara, njegov pokušaj zaustavlja Ciprian Tatarusanu, a lopta stiže do Marija Mandžukića koji ju bez većih problema šalje u mrežu za svoj četvrti ligaški pogodak ove sezone.

Do konačnih 3:1 domaćin je stigao u prvoj minuti sudačke nadoknade. Cuadrado je dodao do Dybale koji se lako oslobađa čuvara i loptu šalje pored vratara za svoj osmi ligaški pogodak

U redovima domaćina Mandžukić je igrao do 86. minute, dok u dresu gostiju Milan Badelj i Nikola Kalinić proveli su svih 90 minuta.

• Veni vidi vici14.12.2015. u 08:58
    baš sam i ja nešto slično htio napisati, juve do prije par kola bio u donjem dijelu tablice a sad već vodećima puše za vratom i za nekoliko kola ih bude bodovno stigao
    Veni vidi vici
  • renimus14.12.2015. u 02:54
    kako je smisna ova talijanska liga. na prvu bi se reklo izjednacena, a onda skuzis da im je juve svima dao 15 bodova fore na pocetku prvenstva i opet ce bit prvaci sa 15 bodova ispred sviju.