MAXtv Prva liga, 25. kolo, 01.03.2016, 19:00 h, Gradski stadion u Poljudu, gledatelja: 6169

Petar Jenjić • utorak, 01.03.2016.

Nogometaši Hajduka i treću utakmicu zaredom ne znaju za pobjedu. Ovoga puta ugostili su pretposljednji Osijek, koji je pogotkom Mioča u 95. minuti izjednačio na 2:2 i šokirao poljudske tribine.

Hladan tuš za Hajduk dogodio se na početku. Gosti su poveli već u sedmoj minuti, a strijelac je bio Tomislav Šorša. Već pet minuta kasnije Hajduk uzvraća sjajnim udarcem Tina Sušića s 30-ak metara. Zasigurno jedan od najljepših golova sezone. U 21. minuti Sušić je ponovno u akciji. Šutira s 25 metara i trese gredu.

Milić izvodi slobodni udarac i ubacuje nisku loptu u šesnaesterac. Dolazi do Nižića koji je posprema u mrežu i upotpunjuje preokret splitske momčadi. Igrala se 36. minuta.

Skromno drugo poluvrijeme prošlo je bez prilika, sve do 95. minute. Mioč prima loptu u šesnaestercu, snažno puca i trese mrežu za izjednačenje.

Sljedeći vikend Hajduk čeka gostovanje u Zaprešiću, dok Osijek gostuje kod Rijeke.

• Obrisan korisnik01.03.2016. u 21:28
    apsolutno zasluženo. dugo vremena nisam vidio goru favoriziranu domaću momčad od hajduka u drugom poluvremenu