MAXtv Prva liga, 25. kolo, 02.03.2016, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj, gledatelja: 530

Branimir Korać • srijeda, 02.03.2016.

Inter je nastavio seriju dobrih nastupa i upisao je treću pobjedu u nizu. Ona je stigla u gostima kod Lokomotive koja je vodila, ali nakon što je ostala s igračem manje gosti su napravili preokret.

Ivan Blažević
46'
31
Matheus Cassini De Paula
69'
9
Dominik Radić
90'+2'
Samir Toplak

Nakon pobjeda protiv Istre 1961 i Slaven Belupa, Inter je svladao i Lokomotivu. Još jedan dobar nastup Toplakove momčadi koja je iz neugodne situacije u kojoj se našla uoči zimske pauze, došla na šestu poziciju i samo četiri boda zaostatka za Lokomotivom.

Lokomotiva je također imala dvije pobjede u nizu uoči ovog dvoboja, dobro je krenula i stigla do vodstva, ali nakon što je ostala s igračem manje, situacija se posve okrenula.

Prvih pola sata pogodaka nije bilo, a onda je Lokomotiva stigla do vodstva. Kazneni udarac izborio je Jerko Leko, a u pogodak ga je pretvorio Marko Kolar.

Nakon što je Lokomotiva povela, u razmaku od svega pet minuta domaćin je ostao s igračem manje zbog dva žuta kartona Luke Capana što je dalo krila gostima iz Zaprešića.

Inter je tako bolje ušao u drugo poluvrijeme i u 62. minuti stigao je do poravnanja preko Ottochiana koji je rutinski svladao Zeleniku nakon što je došao pred njega.

Brojčano nadmoćni gosti osigurali su sva tri boda u završnici susreta, deset minuta prije kraja dosuđen je kazneni udarac za njih, a realizirao ga je prvi strijelac MAXtv Prve lige Nestorovski.

Interovu formu za vikend će testirati igrači Hajduka dok Lokomotiva ostaje u Kranjčevićevoj gdje će kao gost igrati protiv fenjeraša Zagreba.