MAXtv Prva liga, 32. kolo, 21.04.2016, 19:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Duje Strukan, Mario Pepur, Hrvoje Radić

Osječani treću utakmicu zaredom remizirali bez pogodaka

Branimir Korać • četvrtak, 21.04.2016.

U posljednjem susretu 32. kola MAXtv Prve lige Osijek je u Gradskom vrtu odigrao bez pogodaka protiv Slaven Belupa. Dobra vijest za Osječane je da su treću utakmicu zaredom sačuvali čistu mrežu i tako otišli na sedam bodova od Istre 1961, no loša je da su treću utakmicu zaredom i bez postignutog pogotka...

Osijek i Slaven Belupo zaključili su 32. kolo dvobojem u Gradskom vrtu gdje napadači nisu iskazali posebnu preciznost. Susret je završen bez pogodaka čime u konačnici mogu biti zadovoljne obje momčadi.

Osijek je s ovim bodom otišao na sedam bodova ispred Istre 1961 što će Puljani vrlo teško dostići, a Slaven Belupo je ostao neporažen na ovom gostovanju i tako zadržao tri boda prednosti nad Osječanima.

U prvih pola sata viđeno je malo toga, Slaven Belupo imao je jednu solidnu situaciju koju je upropastio Ejupi nakon što je loše reagirao u kaznenom prostoru i nije uspio zahvatiti loptu kako je želio.

Osijek je vrlo rijetko prijetio i u prvih 45 minuta Rozman praktički nije imao nikakvog posla.

U drugi dio Osijek je bolje ušao, očito je Zoran Zekić uspio probuditi svoje igrače pa je domaćin zaprijetio preko Šorše i Kneževića, ali rezultat se nije mijenjao.

Praktički prva prava prilika na susretu ubilježena je u 62. minuti kada je Malenica odlično obranio pokušaj Delića iskosa i tako spriječio vodstvo Slaven Belupa.

Delić je propustio još jednu izglednu priliku i to pet minuta prije kraja susreta kada je pucao pokraj vratnice.

Ostalo je 0:0, svakoj momčadi po bod, u konačnici i najpravednije jer nijedan protivnik nije bio toliko bolji da zasluži pobjedu.

• sportoz21.04.2016. u 23:01
    Ništa čudno. Liga je to u kojoj je sve poznato i prije početka, koja postoji zato da bi jedan čovjek obrtao kapital i da bi jedan klub bio zauvijek prvak, da bi u njoj igrale dvije momčadi istog kluba, da bi se uvijek ista 4 kluba borila za 3 mjesta u Europi, a ostalih 5 za opstanak, s tim što se... [više na forumu]
    sportoz
  • Obrisan korisnik21.04.2016. u 21:46
    Strasno koliko malo golova u 1HNL... Prosle godine nakon 32 kola 109 golova vise postignuto nego ove.