Toulouse 27:38 Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Parižani zaključili kolo visokom pobjedom u Toulouseu

Mihaela Bradovski • petak, 30.09.2016.

Drugo kolo francuskog rukometnog prvenstva zaključeno je glatkom pobjedom aktualnog prvaka PSG-a na gostovanju kod Fenixa u Toulouseu...

Dan nakon što je Montpellier neočekivano pao kod Ivryja, PSG bio je puno oprezniji i bez ikakvih problema slavio je u gostima kod Toulousea. Domaćin se teško nosio bez pomoći vratara koji nisu bili raspoloženi i nisu mogli gotovo ništa zaustaviti.

Tek u prvih 15 minuta igralo se ravnopravno i bez većih odvajanja, tu je PSG imao prednost 8:7, ali domaćin je i dalje bio u igri. Međutim u nastavku prvog poluvremena situacija se promijenila i do odlaska na odmor gosti stvaraju razliku.

Na poluvremenu je na semaforu stajalo 23:14 za PSG i već tada bilo je posve jasno da će gosti odnijeti pobjedu u ovom susretu, ostalo je pitanje samo s kolikom razlikom.

Završilo je 38:27, a tako visokom pobjedom PSG je ujedno i preuzeo vodeću poziciju na ljestvici.

Još jednom Uwe Gensheimer je pokazao kako će predstavljati veliko pojačanje, predvodio je goste s osam golova, a pratio ga je Mikkel Hansen sa šest. Luka Stepančić postigao je tri pogotka iz šest pokušaja.

Kod domaćina daleko najraspoloženiji bio je Jordan Bonilauri sa sedam golova uz stopostotan učinak.