Dario Dodić • subota, 19.11.2016.

Nogometaši Metza u gostima su kod Toulousea došli do sva tri boda, kao i Nancy na domaćem terenu protiv Dijona. Devetorica igrača Angersa izborila su bod kod Rennesa...

Bastia - Montpellier 1:1

Nogometaši Bastije na svom su Armand Cesari stadionu došli do važnog boda u dvoboju s Montpellierom. Susret je završio 1:1, a interesantno je da domaćini nisu postigli niti jedan pogodak.

Povela je Bastia već u šestoj minuti, nakon ubačaja iz kuta s desne strane, loptu je nespretno natkoljenicom udario Montpellierov veznjak Shkiri i poslao je u vlastitu mrežu. Montpellier je ipak uspio doći do izjednačenja u drugom poluvremenu. S desne je strane Camara lijepo pronašao Mounieja koji iz vrlo dvojbene situacije koja je mirisala na zaleđe poentira za konačnih 1:1.

SC Bastia 1-1 Montpellier HSC - All Goals... by SkyKooora17

Nancy - Dijon 1:0

Nakon teškog poraza 6:0 na gostovanju kod Monaca nogometaši Nancyja ubilježili su drugu uzastopnu pobjedu na domaćem terenu. Slavio je Nancy s 1:0 protiv još jednog tima iz donjeg doma Ligue 1, Dijona.

Tek u završnici došao je Nancy do sva tri boda, nakon ubačaja iz slobodnjaka s desne strane u gužvi u šesnaestercu najbolje se snašao Badila i udarcem s 12-ak metara donio vrijednu pobjedu domaćoj momčadi.

All Goals & Highlights HD - Nancy 1-0 Dijon... by all-goals-Highlights

Rennes - Angers 1:1

Angers je na teškom gostovanju kod Rennesa uz puno muke izborio bod. Iako su dobar dio drugog poluvremena igrali s igračem manje, a u sučevom dodatku ostali s tek devetoricom igrača na terenu, gosti su uspjeli izvući 1:1 nakon što je domaćin poveo u prvom dijelu.

Poveo je Rennes u 21. minuti, Baal je pravovremeno u prostor gurnuo loptu za Sija, ovaj lijepom fintom prelazi vratara i iz teškog kuta zabija za vodstvo domaćina.

U 58. minuti Angers je ostao s desetoricom u polju nakon što je Thomas dobio izravni crveni karton. Ipak, s igračem manje dolaze do izjednačenja, u 82. minuti konačnih 1:1 postavlja Pepe lijepim udarcem s 20 metara. U sudačkoj nadoknadi izravni crveni karton dobio je i drugi igrač Dijona, N'Doye.

Mateo Pavlović odigrao je posljednje 23 minute u dresu Angersa.

All Goals & Highlights HD - Rennes 1-1 Angers... by all-goals-Highlights

Toulouse - Metz 1:2

Toulouse nakon odličnog ulaska u sezonu posljednja četiri kola ne zna za pobjedu, a posebno je zabrinjavajuća činjenica da su upisali dva poraza u nizu na svom Municipalu. Nakon poraza od Lyona 1:2 istovjetnim rezultatom svladao ih je i Metz.

Poveli su gosti u 35. minuti iz najstrože kazne, siguran realizator jedanaesterca bio je Jouffre. Na samom početku drugog poluvremena na 2:0 za goste povisio je Mandjeck na asistenciju Assou-Ekotta dok je počasni pogodak za domaću momčad postigao Edouard kasno u sudačkoj nadoknadi.

All Goals & Highlights HD - Toulouse 1-2 Metz... by Zidanekriisz