Crvena zvezda i dalje stopostotna, lakoćom do pobjede u Skoplju

Branimir Korać • subota, 17.12.2016.

U jedinom subotnjem susretu u regionalnoj ligi Crvena zvezda upisala je 93:73 pobjedu u Skoplju i tako ostala stopostotna te na vrhu ljestvice...

Crvena zvezda i dalje je stopostotna te jedina momčad u regionalnoj ligi koja ne zna za poraz. U 14. kolu gostovala je u Skoplju kod MZT-a kojeg vodi Ante Nazor te je rutinski slavila.

Gosti su potpuno kontrolirali susret i već u prvom poluvremenu stvorili su prednost i na odmoru imali vodstvo 43:35.

Nastavak susreta nije donio nikakvu promjenu, domaćin je i dalje teško održavao korak s liderom lige te je u drugom poluvremenu prednost gostiju samo dodatno rasla.

Najbolji kod pobjednika bili su Dangubić sa 16 poena, Wolters i Bjelica s po 12 poena te Jović s 11 poena i 11 skokova. Kod MZT-a Scott je ubacio 21 poen uz devet skokova, a Jure Lalić za 18 minuta dodao je 15 poena i pet skokova.