Hrvatski dragovoljac 1:3 Solin
Solin

Solinjani nanijeli težak poraz Hrvatskom dragovoljcu u Sigetu

Mihaela Bradovski • petak, 10.03.2017.

U prvom susretu 21. kola Druge HNL Hrvatski dragovoljac ugostio je Solin i upisao gladak poraz. Solinjani su slavili s 3:1 i tako se barem privremeno bodovno poravnali s vodećim Rudešom...

Hrvatski dragovoljac ostaje u opasnoj zoni nakon što je upisao domaći poraz od Solina. Iako su domaćini najavljivali tri boda i napredak na ljestvici, na travnjaku se sve odvilo posve drugačije i Solin je bio taj koji je slavio.

Gosti su u nastavak sezone ušli visokim porazom od Novigrada, no očito su se brzo konsolidirali i došli do vrijednih bodova koji ih izjednačavaju s vodećim Rudešom.

Već na poluvremenu gosti su vodili s 2:0 zahvaljujući golovima Marija Jelavića i Ante Batarela, trener domaćina Krešimir Sunara već u prvom poluvremenu ostao je bez Valentina Majstorovića i u nastavku Sigećani nisu uspjeli doći do preokreta.

U 66. minuti Baldo Cicijelj čak je i povisio na 3:0 da bi poraz samo ublažio Marko Barišić pogotkom u 86. minuti.

Ostali susreti 21. kola igraju se u subotu i nedjelju, a najzanimljiviji dvoboji očekuju se u Dugopolju gdje gostuje Novigrad te sraz između Rudeša i Sesveta.