Lidl Starligue, 3. kolo, 28.09.2017, 20:30 h
Dunkerque 26:23 Chambéry
Chambéry

Obrvan upisao novi poraz, Chambery bez boda i nakon trećeg kola

Branimir Korać • petak, 29.09.2017.

U susretu trećeg kola francuskog rukometnog prvenstva Chambery je poražen na gostovanju kod Dunkerquea 26:23 i još uvijek čeka na prve ovosezonske bodove...

Niti iz trećeg pokušaja Ivica Obrvan i njegov Chambery nisu uhvatili prve bodove u francuskom prvenstvu ove sezone. U trećem kolu gostovali su kod Dunkerquea koji je bio bolji s 26:23 i tako za razliku od gostiju došao do druge pobjede i još uvijek je neporažen.

Težak raspored imao je Chambery u prva tri kola, prvo gostovanje kod Montpelliera pa domaći dvoboj sa St.Raphaelom i sada gostovanje kod Dunkerquea. Četvrto kolo donosi mu ipak nešto lakši posao, na svom parketu dočekat će Toulouse.

U gostima kod Dunkerquea još početkom drugog poluvremena bio je posve u utakmicu, na semaforu je u 33. minuti stajalo 15:15 da bi osam minuta kasnije domaćin već vodio s 21:16 i do kraja susreta održavao prednost.

U pobjedničkom sastavu Oleg Grams skupio je 12 obrana, a Dylan Garain postigao je osam pogodaka uz stopostotan učinak. Kod Chamberyja Quentin Minel bio je strijelac šest puta, a Johannes Marescot dodao je pet golova.