Meškov Brest 35:23 Nexe Našice
Nexe Našice

Nexe visoko poražen na gostovanju u Brestu

Branimir Korać • utorak, 03.10.2017.

Rukometaši Nexea upisali su visok poraz u susretu petog kola SEHA lige. Gostovali su u Brestu kod Meškova koji je odličnom igrom u drugom poluvremenu glatko slavio 35:23...

Meškov Brest očekivano je bio prejak za Nexe koji je protiv kvalitetnog protivnika odigrao dobro prvo poluvrijeme, ali nije tako nastavio i u drugom. Bjelorusi su nakon odmora podignuli kvalitetu igre, Nexe je s druge strane bio vrlo loš i Hrvoje Horvat s razlogom je bio nezadovoljan.

"Naš nastup u prvom poluvremenu bio je dobar, uvukli smo Meškov u ritam koji nam odgovara. Međutim u drugom poluvremenu vratili smo se bez emocija i ikakve prave želje. Razočaran sam takvim nastupom, Meškov je pokazao vrhunsku klasu."

Na poluvremenu bilo je 14:13 i malo tko mogao je očekivati nakon takvog nastupa baš potpuni raspad u drugom dijelu. Međutim dogodio se i Meškov je drugo poluvrijeme dobio s čak 21:10.

Serijom 6:0 sredinom drugog dijela Meškov je otišao na dvoznamenkastu prednost i više nije bilo nikakve šanse za neki povratak u utakmicu.

Kod Nexea po sedam golova postigli su Marin Šipić i Vedran Zrnić, a kod domaćina Konstantin Igropulo postigao je devet pogodaka. Ivan Pešić upisao je osam obrana.