Zrinjski predvođen Ramljakom do prve pobjede u ABA ligi 2

Branimir Korać • utorak, 17.10.2017.

Nastavljeno je natjecanje u ABA ligi 2, a prvi susret drugog kola odigran je u Mostaru gdje je Zrinjski ugostio Bosnu i pobjedom 76:70 stigao do prvog slavlja...

Premijerna sezona ABA lige 2 ušla je u drugo kolo gdje su Zrinjski i Bosna odradili svoj dvoboj u Mostaru. Domaćin je bio bolji sa 76:70, u završnici susreta Bosna je uspjela smanjiti zaostatak, ali nije opasnije zaprijetila.

Još u trećoj dionici momčadi su se izmjenjivale u vodstvo da bi u završnici četvrtine domaćin koševima Princa i Šutala stvorio razliku i mirnije krenuo u završnih deset minuta.

Tamo je Zrinjski potpuno kontrolirao situaciju na parketu, u završnici je Bosna tricom Pašajlića došla na minus četiri, ali Šutalo je s linije slobodnih bacanja održavao razliku i spriječio potpuni povratak gostiju.

U domaćem sastavu Marko Ramljak upisao je 19 poena i šest skokova, Marko Šutalo dodao je 16 poena, a Vedran Princ deset poena, 11 asistencija i pet skokova.

Kod Bosne Draško Knežević ubacio je 11 poena, a po deset su dodali Miroslav Pašajlić i Goran Ikonić (šest skokova).