Bayern skupo platio pobjedu u Bruxellesu, Thiago ozbiljnije ozlijeđen

Branimir Korać • četvrtak, 23.11.2017.

Bayern je u susretu petog kola Lige prvaka gostovao u Bruxellesu kod Anderlechta i upisao pobjedu 2:1, no susret je završio s dvojicom ozlijeđenih igrača...

Bavarci su očekivano stigli do pobjede protiv Anderlechta iako nije bilo lako. U drugom poluvremenu uspjeli su slomiti otpor domaćina i slaviti 2:1 zahvaljujući golovima Roberta Lewandowskog i Corentina Tolissoa.

Međutim bilo je i loših vijesti, Jupp Heynckes ostao je bez Thiaga Alcantare i Arjena Robbena. Čini se da je situacija sa Španjolcem ipak teža.

"Thiago najvjerojatnije ima ozbiljnu ozljedu mišića. Što se tiče Robbena, situacija nije tako loša. Radi se o manjem problemu s mišićem", istaknuo je Heynckes.

Thiago je na travnjaku proveo prvih 44 minute nakon čega ga je zamijenio James Rodriguez dok je Robben izašao iz igre u 48. minuti, a umjesto njega ušao je Javi Martinez.